Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Ze socialistického skvostu je motel duchů: Strašidelné pokoje, špína a bezdomovci

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 38 fotografií
galerie hrůzy
Motel Panorama se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí a kdysi býval velmi atraktivním místem a velmi oblíbeným restauračním a ubytovacím komplexem. Areál, který byl původně vybudovaný pro zájemce o sportovní, kulturní a turistické akce, v současné době chátrá a pomalu se mění v motel duchů, kde byste se v noci pravděpodobně neodvážili jít.

Motel Panorama, který se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí, byl vybudovaný v 70. letech v typickém americkém stylu. Motel fungoval až do roku 2008, kdy byl jeho provoz ukončen a od té doby jen chátrá.

Následně byl prodán za více než 5 milionů korun a současný majitel nechává motel ležet ladem. Kdysi zajímavý komplex se pomalu začíná měnit v motel duchů, ve kterém se slézají po nocích podivná individua, ze kterých místní obyvatelé radost rozhodně nemají.

Z kdysi zajímavého a navštěvovaného areálu se stala zbořenina, kterou obývají bezdomovci a feťáci. V roce 2013 na místě dokonce došlo k rvačce mezi dvěma bezdomovci, přičemž jeden na druhého vytáhl násadu od krumpáče.

Na motelu je jasně vidět, že několikrát vyhořel a uvnitř najdete polorozbořený nábytek, propadající se stropy zarůstající zelení nebo špinavé matrace obklopené krabicovými víny.

Součástí motelu Panorama je restaurace, ubytování v budově a ubytování v přízemních pokojích. Částečně je momentálně zabedněný a k jeho rekonstrukci by byla nutná velká investice. Do galerie se můžete podívat na fotky toho, jak v současné době motel duchů vypadá.

Související články

Další články