Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Ze smrti syna (†16) Johna Travolty mrazí: Nad tragédií se vznáší nespočet otazníků

Jett Travolta: Ze smrti syna Johna Travolty mrazí
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Jak zemřel?

Smrt Jetta Travolty (†16) obklopuje nejedna záhada. Jeho otec John Travolta (67) se stal obětí útoků veřejnosti, která jej z tragédie podezírala. Pravdou ale je, že se nad tragédií, která se měla stát v roce 2009 na Bahamách, vznáší nespočet otazníků. A z některých z nich mrazí!

Něco tu nehraje

Smrt šestnáctiletého Jetta Travolty vyvolala bouřlivé diskuze. John Travolta, Jettův otec, musel čelit sprše útoků, které jej osočovaly ze zanedbání péče. Jett totiž trpěl autismem a vyžadoval zvláštní péči.

Mladík s rodinou v roce 2009 odjel na dovolenou na Bahamy, kde dostal záchvat, upadl a udeřil se do hlavy o vanu. Lékaři už chlapci nemohli nijak pomoci. Tak zní alespoň oficiální verze příběhu. Pak tu jsou ale ještě konspirační teorie a miliony otazníků, které Jettovu smrt obklopují. Třeba výpovědi svědků.

Záhady obklopující Jettovu smrt:

- Policie měla uvést, že Jett utrpěl úraz hlavy, do které se bouchnul při pádu o vanu

- Pitva prý ale toto tvrzení naopak vyvrátila. To, že Jett ale prodělal záchvat, potvrdila

- Jettovi rodiče se ale před jeho smrtí nikdy nezmínili, že by trpěl autismem

Nechali jej odtranit?

Zajímavostí na celém případě je i fakt, že je John Travolta členem kontroverzní scientologické církve. Podle některých teorií se měla ubohého Jetta zbavit právě ona církev nebo měl nechat Jetta sprovodit ze světa samotný Travolta. Jenže to jsou pouze spekulace, které vychází hlavně z podezřelé výpovědi řidiče sanitky.

Ten s hvězdou Pomády dokonce skončil u soudu. Zdravotník totiž tvrdí, že mu na chlapcově smrti něco nehrálo a nelíbily se mu ani čachry machry, které měl dělat slavný herec se synovým převozem do nemocnice. Šlo totiž o minuty. Jenže to si John Travolta nenechal líbit. Podle jeho tvrzení jej totiž řidič sanitky vydíral a požadoval po něm peníze. Herec ale nakonec všechna obvinění stáhl, ohromnou nálož na svou psychiku prý už nemohl vydržet. Sám uvedl, že nevěděl, zda tak obrovský nápor vůbec vydrží. Ten pokračuje. Johnova manželka Kelly Preston (†57) podlehla minulý rok rakovině.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy