Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Ze slov hospodyně Michaela Jacksona mrazí: Močil na zem, chtěl po nás házet výkaly!

+ Dalších 68 fotografií
otřesné
Spousta lidí je stále přesvědčena o nevině Michaela Jacksona a věří, že Neverland byl pohádkový zámek nejenom pro samotného Jacksona, ale také pro jeho milované děti. Výpovědi hospodyň mluví ale o naprostém opaku. Podle jejich slov byl zpěvák opravdové čuně.

Jedna z žen, která se starala o úklid v Neverlandu označila Michaela Jacksona (60) za nejšpinavějšího člověka Hollywoodu. Michael zbožňoval nejenom děti, ale také zvířata. Po zámku v Neverlandu údajně pobíhaly desítky zvířat, které kálely na zem, ale zpěvák si toho absolutně nevšímal.

„Když jste k tomu něco řekli, vyhrožoval, že z toho udělá kouli a hodí ji po vás,“ prozradila listu The New York Post žena, která chtěla být označena jako Hospodyně číslo 1. Další hospodyně zase vyprávěla neuvěřitelnou situaci, kdy se Jackson po rozhovoru s Oprah Winfrey vymočil přímo na podlahu.

„Doslova se vymočil na podlahu u vchodu, přesně tam, kde jste viděli Oprah vstoupit. Bylo to neskutečné. Prostě tam stál, rozepnul si kalhoty a zalil podlahu," řekla.

„Často jsem se musela vplížit do ložnice a vyměnit povlečení. Nechápala jsem, jak mohl spát v takové špíně. Měl v posteli ponožky, slipy, napůl snědené kuře, brambůrky a na podlaze prázdné lahve od vína a whiskey. A páchlo to tam močí,“ dodala třetí hospodyně.

Mohlo by vás zajímat

Další články