Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ze školy se vraceli dva bráškové, domů došel jen jeden: Kubíček nepřežil nehodu ve Slaném

Ze školy se vraceli dva bráškové, domů došel jen jeden: Kubíček nepřežil nehodu ve Slaném
Zdroj:
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Tragédie
V úterý se ve Slaném odehrála nehoda, kdy autobus najel do skupinky lidí. Událost si bohužel vyžádala jeden lidský život. Obětí nehody je sedmiletý Kubíček, který se zrovna vracel ze školy domů se starším bráchou.

Na zastávce autobusového nádraží ve Slaném na Kladensku se v úterý odehrála děsivá dopravní nehoda s tragickým koncem. Řidič autobusu najel do skupinky lidí, protože se mu měl zaseknout plynový pedál. Nehoda se neobešla bez obětí. Na místě bylo několik raněných a pro jednoho vážně raněného musel letět vrtulník. Ten se ale do nemocnice vracel bez pacienta. Sražené dítě svým zraněním na místě podlehlo.

Obětí je sedmiletý Kubíček

Nehodu nepřežil teprve sedmiletý chlapec. Kubíček se v onen osudný den pravděpodobně zrovna vracel ze školy domů. V září měl nastoupit do druhé třídy, místo toho teď ve škole vyvěsili černý prapor na jeho památku.

Chlapec jezdil pravidelně stejnou linkou do vesnice nedaleko Slaného, kde bydlel s početnou rodinou. V den, kdy došlo k tragédii, se Kubíček vracel domů i se starším bráškou, bohužel domů se rodičům vrátil už jenom jeden ze synů. Podle informací Blesku se oba bratři vraceli ze školy vždy společně.

Co tragickou nehodu skutečně zavinilo, stále vyšetřuje policie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy