Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ze sexy playmate je vyzáblá anorektička! Co to se sebou Miss Katka Šonková jen provádí!

Katka už to trochu přehání, zavání to anorexií.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Miss Katka Šonková ne a ne přestat hubnout! Začíná se trochu ztrácet před očima. Drastické diety jí vynesly zakázky na focení spodního prádla, ale stojí jí to za to, vypadat takhle? Kde je ta sexy playmate? Holka krev a mlíko, ze které šli všichni do kolen?

Katka měla vždycky postavičku ham ham, radost pohledět! Teď je ale všechno jinak. Z kampaní na spodní prádlo na nás kouká nová, pohublá verze Katky. Stalo se jí něco, byla se sebou snad nespokojená? Je pravdou, že značky spodního prádla většinou stále vyžadují velmi hubené modelky. Ale i těm už téměř odzvonilo! Nikdo se nechce dívat na holku, na které si není na co sáhnout. My chceme pořádný zadek!

Bohužel, Katka není jediná! Spousta playmate dnes razí teorii, že pokud chcete být modelkou, měla byste být velmi hubená! Haló! To se všichni zbláznili? Správná playmate by podle nás měla mít především prsa a zadek. Pokud vám někde něco chybí nebo přebývá, není problém si k dokonalosti nějak dopomoci. Ovšem hubnout do nesmyslu, aby se spekulovalo o vašem zdraví, určitě není cesta, kterou by se kterákoliv modelka měla vydávat. Některým holkám by jednoduše měl dát někdo napapat a vyhnat je dřepovat!

Související články

Další články