Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ze SEXY České Miss World Lindy Bartošové je stará panna! Jak se to stalo?!

Docela se děsíme toho, kam se to Linda Bartošová řítí. Tohle není
pěkný pohled.
+ Dalších 7 fotografií
Linda Bartošová byla jednou z nejkrásnějších Českých Miss, které jsme v naší historii měli. Dnes se ale s Lindou stalo něco špatně. Krásné holky přece takhle nemůžou dopadnout!

Linda Bartošová (23) se v roce 2012 stala Českou Miss World. Tehdy rozjížděla svou kariéru ve světě modelingu. Nebála se krátkých sukní, chození bez podprsenky ani přehnaného make-upu.

Jenomže časy se mění a pěkná blondýnka z Vysokého Mýta je jediná z posledních Miss, která dobrovolně ukončila dráhu modelky. A dala celému modelingu jedno velké vale.

Dnes pracuje v České televizi jako jedna z řadových reportérek. A je fascinována seriózním zpravodajstvím a intelektuální společností. Předloni si se Simonou Krainovou (43) zahrála ve filmu Vybíjená (Simony mladší já) a pak se po ní slehla zem.

Dnes se Linda převtělila na anti-sexbombu, která působí jako unavená babička v důchodu. Myslíme si, že je téhle holky docela škoda, protože její rysy jsou vážně zajímavé a nepůsobí přisprostle, jako je tomu u některých známých českých modelek.

Mohlo by vás zajímat

Další články