Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Ze SEXY České Miss World Lindy Bartošové je stará panna! Jak se to stalo?!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Linda Bartošová byla jednou z nejkrásnějších Českých Miss, které jsme v naší historii měli. Dnes se ale s Lindou stalo něco špatně. Krásné holky přece takhle nemůžou dopadnout!

Linda Bartošová (23) se v roce 2012 stala Českou Miss World Tehdy rozjížděla svou kariéru ve světě modelingu. Nebála se krátkých sukní, chození bez podprsenky ani přehnaného make-upu.

Jenomže časy se mění a pěkná blondýnka z Vysokého Mýta je jediná z posledních Miss, která dobrovolně ukončila dráhu modelky A dala celému modelingu jedno velké vale.

Dnes pracuje v České televizi jako jedna z řadových reportérek. A je fascinována seriózním zpravodajstvím a intelektuální společností. Předloni si se Simonou Krainovou (43) zahrála ve filmu Vybíjená (Simony mladší já) a pak se po ní slehla zem.

Dnes se Linda převtělila na anti-sexbombu, která působí jako unavená babička v důchodu. Myslíme si, že je téhle holky docela škoda, protože její rysy jsou vážně zajímavé a nepůsobí přisprostle, jako je tomu u některých známých českých modelek

Související články

Další články