Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Ze Sestřiček do Ulice: Alena Mihulová prošla od své první role velkou proměnou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
změna
Psal se rok 1983, když se mezi českými diváky stal film Sestřičky naprostým hitem. Od té chvíle už však uběhlo 36 let a Alena Mihulová (54), která díky snímku prorazila, se velmi změnila. Nemocniční uniformu vyměnila za civilní šaty a v Ulici si zahrála matku Davida Vlaďku Kučerovou.

Hlavní postavou filmu Sestřičky je mladá začínající zdravotní sestřička Marie Sahulová, která je po maléru v nemocnici přeložena do venkovského zdravotního střediska, kde společně se starým lékařem a svéráznou zdravotní sestrou musí v drsném prostředí zanedbaných vesnic padesátých let objíždět pětadvacet vesnic a řadu samot. Jen málokdo si v roli Marie nepamatuje mladičkou Alenu Mihulovou, kterou snímek vynesl na oblak slávy.

Herečka se od natáčení populárního filmu velmi změnila, ještě aby ne, uběhlo od něj už 36 let. Na herectví naštěstí nezanevřela a radost udělala divákům Ulice, kde se ukázala jako Vlaďka Kučerová. „Vlaďka je zdravá, optimistická ženská, která má ráda život, bere ho zlehka a nestará se jenom o ostatní, ale i o sebe. Pokud její blízcí řeší složitější situace, dovede správně pomoci. I závažnější problémy se snaží vidět z té světlejší stránky, a to právě díky její lehkosti bytí,“ popsala Mihulová svou roli v seriálu.

Na to, jak se Alena Mihulová za léta od Sestřiček změnila a jak skvěle vypadá v seriálu Ulice, se můžete podívat v galerii. V jaké roli se vám líbila víc?

Mohlo by vás zajímat

Další články