Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ze seriálu do reálu: Některé postavy ze Hry o trůny byste na ulici nepoznali!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 90 fotografií
galerie
Poslední série Hry o trůny je definitivně za námi. Fanoušci po téměř dvou letech čekání zhlédli finální díl a jsou překvapeni z toho, jak seriál skončil. Pro samotné herce byl konec natáčení zlomovým okamžikem, někteří z nich strávili před kamerou dětství a jiní před ní nasbírali pár vrásek. Některé z nich byste venku ale poznali jen stěží.

Seriál Hra o trůny je definitivně u konce. Ačkoliv spousta fanoušků podepsala petici za to, aby byla poslední série znovu natočena, je jasné, že tato akce nikam nepovede a s našimi oblíbenými hrdiny jsme se v pondělí zřejmě navždy rozloučili. I proto je dobré vědět, jak vypadají, když na sobě zrovna nemají kostým. Díky tomu je budete moci poznat i v dalších projektech.

Některé postavy byste venku sotva poznali. Například herec, který si zahrál Gregora Cleganea, ve skutečnosti samozřejmě není tak znetvořený, jak se ukázal v předposlední epizodě. Svaly a výška jsou ale skutečné a Hafþór Júlíus Björnsson získal v loňském roce dokonce titul nejsilnějšího muže světa. I jeho seriálový bratr Sandor Clegane v podání Roryho McCanna je v reálu mnohem sympatičtější. O tom, jaký je rozdíl mezi rolemi a reálem, se můžete přesvědčit v galerii.

Související články

Další články