Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ze seriálové Roziny roste pěkná šťabajzna: Herečka ukázala nekonečně dlouhé nohy jako gazela

To jsou ale nožky!
Zdroj: instagram
+ Dalších 39 fotografií
Herečka Anička Kadeřávková roste do krásy. Ještě nedávno to bylo malé, roztěkané pískle, které nevědělo kudy kam. Nyní se začíná pomalu měnit v dospívající ženu a její přednosti jsou znát na první pohled. Jsou tohle budoucí nejkrásnější nohy českého šoubyznysu?

Představitelka Roziny ze seriálu Ulice, Anna Kadeřávková roste do krásy. Nedávno tahle nadaná herečka oslavila své dvacáté narozeniny. K té příležitosti dostala nádhernou kytici bílých růží. Je to sice roztomilé gesto, ale více než to nás zajímají proklatě dlouhé nohy herečky.

Anička se na sociálních sítích v poslední době odhaluje zejména v dolních partiích. A není se taky čemu divit, když má herečka nohy dlouhé jako gazela. Její přítel si na křehkou blondýnku musí dávat pozor, protože z nenápadné a nudné holky se pomalu klube pěkná dračice.

Anna patří mezi naše nejnadanější mladé herečky. Zatím si zahrála hlavně v seriálu Ulice, tak uvidíme, kde ještě o ní uslyšíme. Snad se holka uchytí. Všechny předpoklady k tomu má. Talent i rozkošnou tvářičku.

Související články

Další články