Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Ze "sektáře" milionářem. Herec Krejčíř nemusí do smrti pracovat

Herec Tomáš Krejčíř v novém seriálu 1. MISE.
Zdroj: se souhlasem tv prima
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Návrat

Kdysi byl veleúspěšným a oblíbeným hercem i moderátorem. Tomáš Krejčíř (50) alias Adam z nekonečného seriálu Rodinná pouta pověsil na dlouhou dobu herectví na hřebík. Během let, kdy zmizel z televizních obrazovek, strávil podstatnou část svého života v Církvi Ježíše Krista svatých posledních dnů, následně založil velkou firmu a teď ho čeká velký comeback. Jak informovala v tiskové zprávě TV Prima, Tomáš se opět vrací před kameru v novém seriálu 1. MISE. Pracovat by ale nemusel. Je z něj totiž multimilionář!

Úspěšný herec a život v sektě

Život herce Tomáše Krejčíře rozhodně nepatří mezi ty, které ubíhají s lehkostí a vlastně se v nich nic moc neděje. Kdysi jeden z nejoblíbenějších českých herců si během posledních více než dvaceti let prošel situacemi, o nichž ví jen málokdo.

Krejčířova hvězda zazářila na nebi českého showbyznysu zejména díky roli v prvním nekonečném seriálu Rodinná pouta. Pořad, který patřil mezi fenomény počátku milénia, vyvrcholil v prosinci roku 2006. Herec se ještě nějakou dobu objevoval na televizních obrazovkách coby moderátor Snídaně s Novou, ale pak se po něm slehla zem.

Tehdejší idol ženských srdcí propadl sektě, ve které strávil mnoho let. Tomáš Krejčíř se stal členem Církve Ježíše Krista svatých posledních dnů neboli mormonů. I když patří tato sekta stále k těm "mírumilovnějším", přesto musel odmítat řadu dobře placených prací, protože se neslučovaly s jeho vnitřním přesvědčením a navíc byl povinen církvi odevzdávat 10 % zisku.

Změna je život

Jeho život se radikálně změnil ve chvíli, kdy potkal krásnou lékařku Petru. Díky ní se rozhodl opustit nejen sektu, ale odešel i od své manželky a dětí. Tehdy by ale ještě nikoho nenapadlo, že se společně stanou majiteli kliniky estetické a oční chirurgie Top Esthetic.

Podnikání v oblasti estetických úprav se stalo jeho vášní, následně se ale rozhodl firmu prodat a někdejší "chudý mormon" je nyní těžce za vodou.

„Skoro patnáct let jsem měl se svou ženou docela velkou oftalmologickou firmu o asi sto zaměstnancích. Dělali jsme oční ordinace, optiky, operovali jsme oči. V červenci jsme ji prodali. Což je pro nás strašně fajn. Ne že bych nevěděl, co s penězi, ale nemusím už do smrti pracovat. Takže teď nedělám nic,“ řekl Krejčíř, který rád tráví čas na své farmě, kde má ovce, kozy, lamy, slepice a kozy.

„Máme nějaké reality, o které se starám. Občas někde něco natočím. Užívám si po strašně dlouhé době volnost,“ prozradil Tomáš Krejčíř.

Návrat k herectví

Na svou lásku k herectví ale nezapomněl a nyní se opět objeví před zraky diváků v novém seriálu 1. MISE. Při natáčení ho po letech svedl osud dohromady s bývalou hereckou partnerkou Klárou Jandovou (42), s níž si opět zahrajou manželskou dvojici.

Tentokrát nebudou Pokorní, ale Šilhaví. Tomáš si střihne roli vojáka a Klára bude jeho poslušnou ženou. „V seriálu 1. MISE hraju majora, navíc takového trošku rapla, který se snaží vychovat svého syna ve stejném duchu,“ prozradil o své roli Krejčíř, pro kterého se jedná o návrat po letech do branže. Jsem tu takové pako, které šikanuje syna i manželku a ona, aby měla klid, mi všechno odkývá,“ popsal herec, který je prý ve skutečnosti úplně jiný.

„Mám krásný vztah. Jsem nevoják, nebyl jsem na vojně, nikdy jsem takovou uniformu na sobě neměl. Ale je to kupodivu pohodlné. V kanadách se člověk v ateliéru trochu potí, ale jinak je to fajn,“ dodal s tím, že se na natáčení a setkání s Klárou Jandovou těšil.


Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy