Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Že se Vendula Svobodová vdala, každý ví. V eXtra.cz jsme ale zjistili, že bude mít dítě!

Myslíte si, že to smolařce v lásce s mlaďochem Pepou vyjde?
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Životem zkoušená Vendula Svobodová do toho opět praštila a věří, že to bude naposledy. Přeci se říká, že do třetice všeho dobrého. My to samozřejmě nejznámější vdově Česka přejeme, a navíc jsme se zeptali kartářky, jak to vidí tajemné síly. Vydrží vztah zralé ženy a zralého zajdy?

Když si před dvěma lety Vendula Svobodová (43) nabalila syna své kamarádky Josefa Pizingera (27), tak byla lidem pro smích. Klepali si na čelo, že se snad musela zbláznit, když si na krk váže mladé maso.

Jenže milenci všem vyrazili dech a nakonec svou lásku zpečetili sňatkem. Pro Pepu to bylo první „ANO“, pro Vendulu už třetí. Po zpackaných manželstvích, kdy jeden muž se jí zabil, druhý se na ní chtěl přiživit, se divíme, že do toho šla znovu. Ale tak láska se prý neptá a je slepá.

Nám to ale stejně nedalo a chtěli jsme vědět, jestli tohle manželství má smysl. Oslovili jsme kartářku, která nám prozradila, jak tenhle posvátný svazek dopadne. Nastane konečně happy end, nebo to dopadne opět katastrofou?

„Neberu vůbec v potaz nějaký věk, to je irelevantní. To ve výkladu karet nehraje vůbec žádnou roli. Já tam vidím souznění dvou duší, které se nejenom milují, ale jsou si největší oporou, kterou kdy v životě zažily. U ženy je tam vidět z minulosti obrovská bolest, ale ta jakoby odešla s novým vztahem. Podle karet je čeká krásná budoucnost, samozřejmě, že lidi jim stále budou házet klacky pod nohy, ale oni jsou jak jedno tělo a překonají to s obrovským nadhledem. Dokonce tam vidím neskutečné štěstí, které vypadá jako miminko. Manželé určitě dítě budou mít. Ale bohužel nevidím, jestli přirozenou cestou, nebo adopcí, ale je v tom neskutečná láska a štěstí,“ prozradila nám žena, která se celý život zabývá výkladem karet.

Ať to bude, jak to bude, Vendule přejeme v manželství hodně lásky, porozumění a hlavně,aby jí to konečně vyšlo a byla to poslední svatba. Čtvrtá veselka už by byla vážně i na nás moc.

Související články

Další články