Že se nestydí! Kim Kardashian opět nechutně provokuje. Takhle se chová dáma?
I celé plavky můžou být ztraceně sexy! Hlavně když si je na sebe navlékne Kim Kardashian (37) v takhle provokativní póze, která hraničí se slušným chováním dospělé ženy a hlavně matky. Má tohle hollywoodská hvězda zapotřebí?
Kim Kardashian je jednoduše zrozená pro extrémy a provokace. Hvězda reality show Kardashianky vyvolala už v roce 2013 pobouření u diváků, když diskutovala se sestrou Kourtney o tom, jak dokáže ananasový džus osladit intimní partie.
A že to nebyla jen prázdná slova a Kim se této metody drží, dokazuje i fotografie, kterou jen nedávno zveřejnila na svém Instagramu. V ruce totiž drží právě vylepšovák v podobě plechovky s ananasovým džusem.
Na tom by nic nebylo, kdyby Kim neseděla pouze v plavkách a s nohama do praku! Spoustu fanoušků pobouřila její póza na kuchyňské mramorové lince a vzkazují Kim, že takhle dáma rozhodně nepózuje. Kim nezapomněla k fotografii s roztaženýma nohama dopsat: „Vygooglujte si účinky ananasového džusu.“
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Hana Mašlíková si nedá říct. Po zablokování účtu ohlásila návrat žhavým videem i drsným rýpancem do hejtrů

Bianca Censori už Westa omrzela. Raper se měl s obdařenou kráskou rozejít, zřejmě už neměla co víc ukázat

Nejdražší svatba světa: Obřad za 7,5 miliardy a hosté jako Kardashianky nebo Beckhamovi

Nejkrásnější účastnice Survivoru? Veronika Sandholzová bude ozdobou nové řady
