Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Že se nestydí! Kim Kardashian opět nechutně provokuje. Takhle se chová dáma?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
I celé plavky můžou být ztraceně sexy! Hlavně když si je na sebe navlékne Kim Kardashian (37) v takhle provokativní póze, která hraničí se slušným chováním dospělé ženy a hlavně matky. Má tohle hollywoodská hvězda zapotřebí?

Kim Kardashian je jednoduše zrozená pro extrémy a provokace. Hvězda reality show Kardashianky vyvolala už v roce 2013 pobouření u diváků, když diskutovala se sestrou Kourtney o tom, jak dokáže ananasový džus osladit intimní partie.

A že to nebyla jen prázdná slova a Kim se této metody drží, dokazuje i fotografie, kterou jen nedávno zveřejnila na svém Instagramu. V ruce totiž drží právě vylepšovák v podobě plechovky s ananasovým džusem.

Na tom by nic nebylo, kdyby Kim neseděla pouze v plavkách a s nohama do praku! Spoustu fanoušků pobouřila její póza na kuchyňské mramorové lince a vzkazují Kim, že takhle dáma rozhodně nepózuje. Kim nezapomněla k fotografii s roztaženýma nohama dopsat: „Vygooglujte si účinky ananasového džusu.“

Související články

Další články