Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Že se na to nevys… Portugalský umělec vystavoval fotky řitních otvorů! Pozor, nejhorší věc, jakou kdy uvidíte!

Vždycky jsme se chtěli živit tím, že jsme někomu zblízka fotili jeho
díru do zadku.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Výstava se jmenuje půvabně Oko do konečníku (Ojo del culo) a hostilo ji muzeum Serralves v portugalském Portu. A co hůř, financovaná byla ze státních peněz. A co na ní milovníci moderního umění mohli vidět?

Má to pět písmen, řekli bychom to nahlas a byla by to pravda, ale nemůžeme být sprostí, vždyť nás čtou i děti a jemnocitný král capslocku Robert Rosenberg. Takže to zkusíme popsat nějak jinak. Velmi detailní umělecké záběry řitních otvorů mužů i žen, které mají vyjadřovat umělcovu svobodu ducha.

Autor výstavy tak projevuje svou kreativitu a osobnostní projev, nicméně my bychom tomu muži dali medaili za statečnost, že lidem vlezl až do… No nic.

Potíž je v tom, že jméno umělce zůstává jaksi utajené, a má se za to, že autorem je mladý na blond odbarvený fotograf, jenž pózuje s jedním ze svých děl. Proč jsme tak tajemní?

Informace o výstavě přinesly portugalské, španělské nebo francouzské servery, mezi nimi třeba L´autre info nebo El Manifesto, ovšem samotné muzeum Serralves nepotvrdilo, že v jeho galerii něco takového letos na podzim proběhlo, a někteří dokonce tvrdí, že se jedná o počítačový podvod. Co myslíte vy?

Související články

Další články