Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Ze Samary z Kruhu je drsná bohémka, která miluje zbraně! Neuhodnete, za co ji policie zatkla!

Holka z Kruhu, jak ji neznáte!
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
O děsivé Samaře z Kruhu se každému z nás zdály noční můry asi docela často! Její protagonistka Daveigh Chase je vzhledově méně děsivá. Co je ale o trochu více děsivé, jsou některé její aféry. Holka nám trochu zdivočela a nyní má dokonce pletky s policií!

Před několika dny totiž Daveigh Chase doslova vyhodila z auta před nemocnicí v LA umírajícího muže a ujela. Muž byl personálem nemocnice prohlášen za mrtvého. Podle všeho byla jeho smrt následkem předávkování.

Daveigh navíc byla policií zatčena. Důvodem však nebyla mužova smrt, nýbrž nesplacené pokuty za parkování, které slavná kráska nejspíš moc nebrala v potaz. Mrtvému muži se prý pouze snažila poskytnout první pomoc. Losangeleská policie odmítla k jejímu zadržení poskytovat další informace, ale asi se to milé Daveigh pěkně prodraží.

Podle jejího Instagramu to vypadá, že je Chase pěkná divoška. Miluje střelné zbraně, bohémský styl života a dost možná i ostatní ženy. Kdo by to byl řekl, že z ní vyroste takové kvítko! Taková roztomilá holčička to byla! Počkat, moment, vlastně ne, nebyla!

Související články

Další články