Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Že s tím už nedají pokoj: Prahou se opět projížděla spanilá jízda za zesnulého Paula Walkera!

Prahou se proháněla luxusní auta v hodnotě 100 milionů korun.
Zdroj: Jakub Deml
+ Další fotografie

Zesnulý herec Paul Walker (†40) nemá klid ani skoro půl roku po smrti. Stále se totiž najdou degenerovaní jedinci, kteří jeli už asi 1224. spanilou jízdu, a nedošlo jim, že už by měli dát mrtvému pokoj. Pohřeb, světové truchlení, žal, pláč, trhání vlasů – to všechno už proběhlo, tak nač volat ducha nebohého herce zpět?

Jediná polehčující okolnost je, že se to nedělo jenom kvůli Walkerovi, ale také u příležitosti nového filmu Need for Speed, který má přijít do kin 13. března. Prahou projely luxusní vozy v hodnotě 100 milionů korun.

Mezi „bonbónky“ výstavy a jízdy patřily Lamborghini Aventador v hodnotě 10 milionů korun, Ferrari Berlineta, Ferrari FF a Aston Martin DBS, všechny za cca 7 milionů, atraktivní auta Dodge Viper a Dodge Challenger a také Ford Mustang GT500, který se stal předlohou pro auto hlavního hrdiny filmu Need for Speed.

Související články

Další články