Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Že je Karla ze seriálu Ulice nevýrazná a nudná? Podívejte se na její šílenou proměnu!

Markéta se toho nebojí!
Zdroj: instagram/archiv
+ Další 3 fotografie
Herečka Markéta Stehlíková (33) alias Karla ze seriálu Ulice je pořádné kvítko! I když na první dojem působí herečka jako obyčejná tuctovka a ne moc výrazná postava, ve skutečnosti je to pěkně odvážná rebelka! Razantně změnila image a je vidět, že se toho brunetka nebojí!

Markéta Stehlíková ztvárňuje postavu Karly v seriálu Ulice už rok. Krátkovlasá bruneta okamžitě padla divákům do oka. Sexy vyšetřovatelka, která se sice s ničím nepáře, ale když na to přijde, tak se umí zachovat jako pravá ženská.

Herečka je opravdu přirozeně hezká ženská, která nepotřebuje tunu líčení a množství úprav, aby vypadala k světu. I když jí její sexy krátký sestřih slušel, rozhodla se pro změnu! Seriálová Karla se rozhodla vybočit z davu a trochu se odvázat.

Zveřejnila fotografii, kde je vidět, že si nejen nechala dorůst vlasy a krátkému sestřihu dala sbohem, ale dokonce se rozhodla pro změnu barvy. Nebyla by to ona, kdyby se nerozhodla pro šílenou výraznou rudou, kterou na fotografii doplnila růžovými slunečními brýlemi. Co na její proměnu říkáte?

Mohlo by vás zajímat

Další články