Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Že je bordelář a špindíra, není to nejhorší! Víme, co je David z Prostřena zač

Nejen soutěžící, ale i diváci byli znechuceni z jeho bordelu.
Zdroj: FTV Prima
+ Další 2 fotografie
Mysleli jste si, že už nic nemůže předčit Davidovu zálibu ve špíně a bordelu? Tak to se šeredně mýlíte. Tento pán, který si libuje v rozházených věcech po bytě a servírování nepozřeného jídla, totiž odhalil svou pravou tvář. To budete vážně zírat.

Jestli si chtěl vyvařit výhru, tak už na začátku týdne je jasné, že tento cíl se mu nesplní. Jeho hosté dokonce odmítli jíst jeho jídlo, protože cítili ten zápach a viděli ten bordel, tak se báli, aby něco ještě nechytili.

Jenže to není nejhorší, co jste se o Davidovi ze Znojma mohli dozvědět. On se totiž na svém profilu na Facebooku ani nestydí za to, že je zarytý komunista, a to je snad horší než ta všechna zažraná špína v jeho bytě. Jen ho může omluvit snad to, že bude trošku zaostalejší a možná to měla být jen taková legrace.

Ale jeho srandu nikdo nechápe, nejen soutěžící jsou z něj na mrtvici, ale i televizní diváci se nestačí divit, co je tento člověk vlastně zač. A svou nevoli vůči této osobě z Prostřena dávají na internetu v diskuzích dost najevo. Nit na něm nenechají suchou.

Možná si to David ani neuvědomuje, ale tento týden ještě v pořadu o vaření dost zaperlí. Jen se podívejte na další díly vždy od 17.50 na FTV Prima.

Související články

Další články