Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ze dne na den přišla o vše: Finalistce soutěže Peče celá země shořel dům

Anna Klápšťová (Anička)
Zdroj: Se souhlasem Česká televize
+ Další fotografie
Neštěstí

Finalistka soutěže Peče celá země Anna Klápšťová přišla ze dne na den o střechu nad hlavou. Shořel jí totiž dům, informoval iDnes. Soutěžící a přátelé se spojili a založili sbírku, kam nyní každý může něco poslat, aby se Anna z neštěstí dokázala lépe vzpamatovat.

Cukrářka Anna Klápšťová byla jednou z finalistek soutěže Peče celá země České televize. Jenže ji postihla tragédie. Shořel jí celý dům, jak informoval iDnes.

To, co se stalo, nikdy nevymažu

„To, co se v sobotu ráno stalo, ze své hlavy nikdy nevymažu. Všem ze srdce děkujeme za jakoukoli pomoc,“ napsala cukrářka před pár dny na Instagram a nezapomněla poděkovat hasičům, lékařům, sousedům a kamarádům. Doplnila také, že viděla, jak jí šlehají z polštáře v šest hodin ráno plameny. "Požár domu v obci Líšný na Jablonecku byl po sedmé hodině lokalizován a zlikvidován. Nikdo neutrpěl žádná poranění, jen jedna osoba se nadýchala zplodin hoření," uvedli liberečtí hasiči na Twitteru.

Lidé se spojili

Aničce se rozhodla pomoci také cukrářka a porotkyně Mirka van Gils Slavíková. „Cukrouškové! Jsme velká rodina, pojďme se spojit a pomoci naší úžasné Aničce. Stala se nešťastná chvíle a přišla o domov. Nejen ona, ale i celá její rodina nyní potřebuje podpořit. Pokud máte možnost zaslat jí na veřejnou sbírku (pořádá obec Malá Skála) jakoukoli finanční pomoc, bude to znamenat mnoho,“ napsala.

V komentářích se to ihned začalo hemžit lidmi, kteří Aničce přejí do budoucna jen to nejlepší a poskytli také různé finanční částky. „Může se to stát každému z nás. Žádné peníze světa nezahojí tu ztrátu, ale aspoň střechu nad hlavou ano,“ napsala jedna z komentujících. „Posláno, Aničce držím palce,bude líp a my všichni se budeme těšit z jejích úžasných receptů,“ doplnila další.

Číslo transparentního účtu, který zřídili starostové obcí Líšný a Malá Skála, je 123-5923220207/0100.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy