Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Ze dna na vrchol: Takhle rajcovně dnes vypadá vítězka České Miss 2016, co pomalu neměla na nájem. Už má konečně chlapa i peníze!

Andrea Bezděková
Zdroj: Instagram
+ Dalších 37 fotografií
Bývaly doby, kdy neměla do čeho píchnout a skoro mohla litovat, že vyhrála kdysi prestižní soutěž. Andrea Bezděková (24), výherkyně České Miss v roce 2016, získala korunku královny krásy ve chvíli, kdy klání šéfovala Marcela Krplová, která nechala vítězku absolutně bez jediné práce. Dnes se naštěstí nezastaví a fotky dávají jasně najevo, proč je o ni zájem.

Pamatujeme si doby, kdy si neveřejně, jen před kamarády, stěžovala, že ji produkce nechá bez jediného kšeftu. Předchozí vítězky se přitom první rok vůbec nezastavily. Andrea Bezděková ale musela zůstávat doma v koutě a čekat, jestli se někdo uráčí zavolat. Neuráčil. Chyběly peníze a i na sebevědomí to muselo mít vliv.

Vypadalo to, že Marcela Krplová, exředitelka soutěže, si Českou Miss pořídila jen proto, aby ze sebe před médii mohla dělat paní ředitelovou. Jako by si chtěla hrát na druhou Maláčovou, ale vše ostatní, co bylo třeba, že dělat nechtěla či neuměla. Naštěstí projekt prodala a nyní se tak o ní dozvídáme už jen v souvislosti se zatím nepravomocným odsouzením za dotační podvod.

Dnes je naštěstí pro Andreu Bezděkovou úplně jiná situace. „Jsem pod jinou agenturou a co se týče práce, je to velký rozdíl. Už dlouho jsem neměla jediný volný den. Pořád je nějaké natáčení a focení. Letos ani nepojedu k moři, možná tak na chvíli zajedu do Slovinska kvůli adrenalinovým sportům. Jinak máme v Česku momentálně krásné počasí, tak není důvod jezdit někam za exotikou,“ řekla eXtra.cz Bezděková.

Jak je jejím zvykem, když jsme se otázali, jestli má už konečně chlapa (spekuluje se o expříteli Vignerové), kličkovala. „Je to stejné jako dřív. Nikoho nemám. Moc práce,“ říkala nepřesvědčivě. Nakonec ale přítele přiznala. „Něco má ale zůstat v soukromí. Mám se dobře, nebojte,“ dodala holčina s trochu výraznějším hlasem, ale o to krásnější figurou.

Mohlo by vás zajímat

Další články