Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Šafářová se zasnoubila? Bývalá tenistka slaví Kristova léta s podezřelým prstenem na ruce

Zdroj: Instagram Lucie Šafářové
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Bývalá česká tenistka Lucie Šafářová (33) oslavila Kristova léta. Brněnská rodačka má svůj profil plný fotek s partnerem Tomášem Plekancem (37) a společnou dcerou Leontýnkou, mateřství si užívá. A něco se jí blyští na prsteníčku...

Šťastně zamilovanou Lucii Šafářovou čeká dnes den plný přání všeho nejlepšího. Slaví totiž krásných třiatřicet let života, bude je pravděpodobně trávit po boku svého přítele Tomáše Plekance a jako novopečená maminka si už včera udělala s kamarádkami kočárkový výlet.

Hrála levou rukou

Lucie pověsila po osmnácti letech tenisovou raketu na hřebík v květnu minulého roku po čtyřhře na French Open 2019. Vybojovala si na Grand Slamu pět deblových trofejí s Američankou Mattek-Sands a finále dvouhry si zahrála na French Open 2015. V Riu de Janeiru si z letních olympijských her odnesla po boku Barbory Strýcové bronz.

Před Vánoci minulého roku se Lucii a Tomášovi narodila dcera Leontýnka. Tomáš Plekanec už je trojnásobným otcem, syny Matyáše (8) a Adama (4) má s Lucií Vondráčkovou (39). Ta jim popřála hodně štěstí, zdraví a spoustu radosti. Tomáš s Lucií jsou partneři už druhým rokem, ale podle nejnovějších denních příběhů z jejího Instagramu to trochu vypadá, že jen u přítele a přítelkyně nezůstanou. Dostala snad Lucie k narozeninám od Tomáše zásnubní prsten, co se jí blýská na ruce? Podívejte se v galerii.

Související články

Další články