Skončil evropský šampionát, kde Ronaldo společně s Portugalskem vypálil rybník všem favoritům, a od té doby si jen a jen užívá. Během fotbalových prázdnin se kolem něj vystřídalo opravdu hodně žen, ale s většinou jen pózoval, maximálně zašel na drink do nějakého z klubů.

Během uplynulého víkendu už ale společně s Cassandrou Davis nevypadali v Miami pouze jako kamarádi. Na lehátku to totiž mezi nimi hodně jiskřilo. Střídali se v polibcích, hodně se objímali. Prostě to vypadalo, asi jako když tráví dovolenou pár.

Samozřejmě se opět nejednalo o tuctovou dívku. Cassandre je fitness modelkou, provozuje často živě workouty a na Instagramu má více než 500 000 fanoušků. Její postava je snad tak dokonalá, jako tomu je u Ronalda. Prostě se tihle dva k sobě hodí.

Jak dlouho jim to ale vydrží, je ve hvězdách. Vzhledem k tomu, jak to Cristiano poslední dobou vede, se spíše dá očekávat, že za týden bude zase ležet u bazénu s někým jiným. Ale třeba ne, třeba se konečně jedná o dívku, která ho zaujala i něčím jiným než jen vzhledem a vydrží jim to déle. Třeba rovnou celý měsíc…