Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Že by konečně ta pravá? Ronaldo dopřával erotickou masáž této sexy blondýnce!

Tohle už vypadá i na Ronalda jako něco více…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tak tohle už je vážné! Známý portugalský hezounek tentokrát pouze nepózoval vedle další sexy dívky. U bazénu v Miami totiž došlo i k pusinkám a tulení. Že by si Ronaldo konečně našel dívku, se kterou vydrží déle než týden?

Skončil evropský šampionát, kde Ronaldo společně s Portugalskem vypálil rybník všem favoritům, a od té doby si jen a jen užívá. Během fotbalových prázdnin se kolem něj vystřídalo opravdu hodně žen, ale s většinou jen pózoval, maximálně zašel na drink do nějakého z klubů.

Během uplynulého víkendu už ale společně s Cassandrou Davis nevypadali v Miami pouze jako kamarádi. Na lehátku to totiž mezi nimi hodně jiskřilo. Střídali se v polibcích, hodně se objímali. Prostě to vypadalo, asi jako když tráví dovolenou pár.

Samozřejmě se opět nejednalo o tuctovou dívku. Cassandre je fitness modelkou, provozuje často živě workouty a na Instagramu má více než 500 000 fanoušků. Její postava je snad tak dokonalá, jako tomu je u Ronalda. Prostě se tihle dva k sobě hodí.

Jak dlouho jim to ale vydrží, je ve hvězdách. Vzhledem k tomu, jak to Cristiano poslední dobou vede, se spíše dá očekávat, že za týden bude zase ležet u bazénu s někým jiným. Ale třeba ne, třeba se konečně jedná o dívku, která ho zaujala i něčím jiným než jen vzhledem a vydrží jim to déle. Třeba rovnou celý měsíc…

Související články

Další články