Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zdroj blízký Mandrage promluvil: Víťa Starý bere perník, jede přes žíly, je v ohrožení života

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
démoni
Ve středu skupina Mandrage oznámila, že Víťa Starý s nimi nekomunikuje a že kapela proto ruší únorové turné a definitivně končí. Za vším stojí frontmanův boj s démony, které se mu už delší dobu nedaří porazit. Zdroj blízký kapele nyní řekl, že Víťa užívá nitrožilně pervitin a je v ohrožení života.

Po koncertu v pražském Fóru Karlín už fanoušci kapelu Mandrage zřejmě naživo nikdy neuvidí. Členové zrušili únorové turné, oznámili konec a na posledním vystoupení budou už i bez frontmana Víti Starého. Ten v posledních měsících neúspěšně bojuje s démony a dokonce s kapelou přerušil komunikaci.

Dobře obeznámený zdroj z kapely promluvil pro web Expres.cz a řekl, co se s Víťou prý skutečně děje. „Kapela to drží pod pokličkou, nechtějí o tom mluvit, chtějí si dát pauzu, aby se Víťa dal do kupy. Jeho stav je život ohrožující, je chudokrevný, játra má špatný. Dají mu tedy klid, ať se nějak srovná. Myslím si, že se ale snaží,“ uvedl zdroj.

„Jde o perník, v Plzni je to fenomén. Jede tak dva roky určitě. Na heráku by nebyl schopný zpívat, aby takhle vypadal na kokainu, to by za to dal neuvěřitelný miliony, navíc by se na takový stav ani nedostal. Jede přes kabel (slang pro nitrožilní užívání drog), aby jel nosem, to by měl dřív rozežraný rypák, než aby takhle vypadal. Přes nos se mu ale nevytvoří ta chudokrevnost. Odumírá mu krev. Je to stoprocentně žíla,“ vysvětlil zdroj.

Hluboká závislost

„Ti lidi, když frčí hodně, zavřou se doma a ani je nepotkáte. Je to skrytý život. Podle toho, jak vypadal na poslední fotce, musí jet strašný bomby. Je to extrém. Je dost možný, že jede v kuse, dá si třeba jeden dva dny pauzu a pak zase,“ dodal zdroj, který pro web promluvil pouze pod zárukou anonymity. Ještě doplnil, že Víťa musí chtít přestat sám – rodina ani kamarádi mu prý v této situaci nepomohou.

Související články

Další články