Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zdrogovaný Martin Kocián viní plíseň nohou: Zásahovce vzdoroval s kytičkou a tužkou v ruce

Martin Kocián oslavil 44. narozeniny.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
PŘÍBĚH

Jak web eXtra.cz již informoval, jeden z největších průšvihářů v českém showbyznysu Martin Kocián (47) se dostal do problémů po předávkování pervitinu. V toxické psychóze běhal nahý po pražském sídlišti, nakonec ho musela zásahovka přesunout do Bohnic. Ale tenhle příběh je ještě košatější, než to původně vypadalo.

Martin Kocián: Přehnal jsem to s pervitinem

„Neodhadl jsem prostě dávkování pervitinu. Ležel jsem ve tmě na louce v Praze na Hájích a myslel jsem si, že jsem na mraveništi. Proto jsem se svléknul donaha a vyběhl jsem na sídliště,“ popsala eXtra.cz již dříve exhvězda boybandu Lunetic Martin Kocián.

Poté se z psychózy probral, zavolal si sanitku, která ho odvezla do jedné z pražských nemocnic. Když ho z ní druhý den pouštěli, odmítl to. „Zabarikádoval jsem se na záchodě s kytičkou a tužkou v ruce. Přijela zásahovka a odvezli mě na detox do Bohnic,“ svěřil nám.

Ale události předcházela ještě další divočina.

Vše odstartovaly zpocené nohy

„Přehnal jsem to. Ale všechno má svou příčinu. Pracoval jsem tehdy v Německu, šest dvanáctek v týdnu, hardcore, a místo toho, abych během volna poznával místní Gertrudy, jel jsem na víkend do Prahy. V pátek Hanka servis, kokain, chlebíčky, ku*vy, v sobotu escort, v neděli jsem jel už dokonce za dominou. Prostě už jsem byl naprosto přehnaný. A jak jsem pak celý den chodil po Praze, potily se mi nohy a měl jsem plíseň a svědění. Proto mě svědilo celé tělo a proto jsem měl pocit, že mám na sobě mravence,“ vysvětluje si počátek psychózy.

„Byl jsem hodně blízko toho, abych se předávkoval,“ přiznává. „Mohlo se stát, že kdybych v té psychóze viděl jednoho Bulhara, s kterým mám problém, mohl bych někoho napadnout. A to mě zklidnilo. Byl to jeden z impulzů, abych byl už čtyři měsíce čistý,“ dodal Kocián, který se nyní snaží dostat zpátky do kapely Lunetic, odkud ho před rokem a půl kvůli průšvihům vyhodili.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy