Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

ZDROGOVANÁ ULICE! Na dno si sáhl Rímský i Ullrichová! Zkušenosti má bohužel i Štáfek!

Kryštof Rímský si v pubertě dopřával drogy. Šárka Ullrichová má za
sebou drogové období. A Jakub Štáfek drogy podle deníku Aha! prodával.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 15 fotografií
Je někdo v seriálu Ulice, kdo nemá zkušenosti s drogami? Věříme, že ano. Kryštof Rímský ujížděl na heroinu, Šárka Ullrichová byla závislá na pervitinu. A Jakub Štáfek? Ten jeden čas drogy prodával.

Nedávno jsme na eXtra.cz psali o tom, že oblíbený představitel Máry ze seriálu Ulice, herec Kryštof Rímský si prožil hotové peklo na zemi, když byl v mládí závislý na drogách – celý článek najdete ZDE.

Bohužel, není jediným člověkem z Ulice, který s drogami má špatnou zkušenost. Osud zamával také s jeho kolegyní Šárkou Ullrichovou. A zajímavou minulost má i Jakub Štáfek.

Herečku Šárku Ullrichovou (42) znáte z kultovního seriálu Ulice jako HIV pozitivní Zuzanu Hrubou, matku mladého Franty. Drogy a alkohol poznamenaly život seriálové pekařky úplně stejně jako v reálném životě samotnou Šárku. Propadla závislosti na návykové látky a musela si projít obdobím, kdy byla lidskou troskou. Dokázala se však časem zvednout a jít dál.

V čase, kdy vyhrála konkurs na roli feťačky Zuzany v seriálu Ulice, v jednom rozhovoru mluvila o tom, jak bude strašně těžké zahrát člověka závislého na drogách. Bohužel, v té době už na nich sama byla závislá a stávala se z ní postupem času troska, která věří sebeklamu. Když pak drogy zkombinovala s alkoholem, tak to vypadalo, že její kariéra velmi rychle skončí a v televizi si už nikdy neškrtne.

Šárce tenkrát došlo, že to začíná být opravdu vážné a život ohrožující, a tak následně vyhledala terapeutickou pomoc. V květnu roku 2008 se pak rozhodla pro radikální řešení! Požádala o odbornou léčbu v léčebně pro závislé v Červeném Dvoře u Českého Krumlova. Tam se úspěšně léčila například moderátorka Tereza Pergnerová. Toto místo se nachází přes dvě stě kilometrů od Prahy v čisté přírodě a první stádium detoxu trvá minimálně dva měsíce, pak následuje ambulantní léčba.

Šárka se rozhodla jasně. Tentokrát se vyléčí definitivně. „Jenže tak, jak to bylo, už to stejně dál nešlo,“ vzpomíná Šárka ve své 13. komnatě. Do seriálu Ulice se nakonec vrátila a hraje v ní dodnes. Bohužel, devastující životní styl se na jejím těle postupem času projevuje víc a víc. A to hlavně na její pleti a celkové vizáži. Sama postupem času řekla, že toho lituje a je si vědoma, že právě drogy jí zničily pleť a z části i organismus.

Velmi zajímavý je také případ Jakuba Štáfka. Ten v Ulici hraje pohodáře Matěje Jordána. I on má zkušenosti s drogami. Podle deníku Aha! jeden čas dělal dealera. Když se ho na to tehdy reportéři ptali, tak mlčel. Nutno ale zdůraznit, že Jakub prý prodával hlavně tzv. lehké drogy – psali jsme ZDE.

Související články

Další články