Zdrcující zpráva: Talentovaný fotbalista (18) z FC Baník Ostrava musí ukončit kariéru! Zjistili mu rakovinu
Záložník fotbalového klubu FC Baník Ostrava Matěj Šín (18) musí náhle přerušit svou dobře našlápnutou kariéru. Lékaři mu totiž zjistili rakovinu a on musí okamžitě začít s léčením, jak informoval fotbalový klub na svých oficiálních stránkách.
Matěji Šínovi je teprve osmnáct let, ale jeho kariéra byla našlápnutá velmi dobře. V roce 2014 nastoupil do klubu FC Baník Ostrava a jen na jaře tohoto roku nastoupil za tento klub pětkrát. V pouhých sedmnácti letech se navíc dostal do A-týmu.
Matěj Šín začínal s fotbalem již v šesti letech. „Přivedli mě k němu rodiče,“ nechal se slyšet Šín v jednom z dávnějších rozhovorů na stránkách FC Baník Ostrava.
Pooperační léčba
Nyní musí na nějaký čas s fotbalem skončit. Lékaři mu zjistili rakovinu. „Matěj nyní začne absolvovat pooperační léčbu, která neumožňuje, aby podstupoval jakoukoliv zvýšenou fyzickou zátěž. Pro klub je teď absolutní prioritou Matějovo zdraví a jsme připraveni mu poskytnout maximální možnou součinnost a podporu v další léčbě,“ prozradil sportovní ředitel FC Baník Ostrava Alois Grussmann na oficiálních stránkách.
„Držíme mu palce, ať má co nejzdárnější průběh, a věříme, že se znovu brzy vrátí do kabiny a na hřiště,“ doplnil.
Největší tajemství Survivoru odhaleno: Krézlová přiznala, jak získávala zakázané jídlo
Související články

Mezinárodní ostuda fotbalové repre má dohru. Tvrdé prohlášení svazu a slova o zklamání

Druhá facka pro české fotbalisty. Po ostudné porážce s Faerskými ostrovy nemohou odletět domů

Dramatické záběry z fotbalového zápasu na Mostecku. Policie si přijela pro hráče přímo na hřiště, ten se dal na útěk

Šílené záběry bitky na fotbalovém zápase: Mlácení tyčí, útoky nožem a totální nečinnost policie
























































