Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zdrcující rozhodnutí v Ulici: K jakému zoufalému činu se Šárka uchýlí a kdo se zamiluje?

+ Dalších 12 fotografií
drama
Všichni víme, že seriálem Ulice zmítá nevěra mezi Martinem Maléřem a číšnicí Šárkou. Nyní se k tomu navíc přidává začínající románek mezi Martinovou ženou Veronikou Maléřovou a bohatým podnikatelem Lukášem. Nic ale nepůjde podle plánu. Hodí Martin nečekanou zpátečku? Co zásadního se v jejich mileneckém vztahu stane? A kde se zrodí nečekaná láska?

Jak odolat zakázané lásce? Šárka i Martin bojují se svými city už přes měsíc. Martin nechce být Veronice nevěrný, jenže do Šárky se zamiloval. Samotná Šárka je do Martina zamilovaná již několik let.

Tehdy ji odmítl, teď jí dal naopak nechtěně naději, že by spolu přeci jen mohli něco mít. Ve chvíli, kdy se zdá, že překročí pomyslnou mez se ale stane něco, co Martina rychle vrátí do reality.

To je však jen začátek muk, která ti dva zažijí. Co se stane? Jaké zoufalé věci udělají? Vztah Martina a Šárky se začíná evidentně zamotávat. Z počátku to vypadalo, že si číšnice Šárka s Martinem jen tak zahrává, i když do něj byla v minulosti zamilovaná.

Většina lidí si myslela, že Šárka potřebuje jen zpestření a pořádné vzrušení v posteli. To ale nebude až tak pravda a Šárka pravděpodobně touží po něčem větším. Jak se s tím Martin vypořádá? A co Veronika?

V Ulici se také objevila nová postava zubařky Blanky, která laškuje s Adrianiným otcem Evženem. Blanka a Evžen kolem sebe krouží už docela dlouho. Zpočátku bylo každé jejich setkání tancem na minovém poli a obvykle skončilo nějakou katastrofou.

To se naštěstí změnilo. Postupem doby oba zjistili, že ten druhý není tak strašný, jak se jim zpočátku zdálo. Jen co si k sobě najdou cestu, přiletí bohužel další ťafka, která hlavně Evžena hodně zasáhne.

Blanku totiž nachytá celou rozzářenou ve společnosti neznámého muže, ke kterému má evidentně velmi blízko. Co je pro Evžena hodně hořkou pilulkou? Jaký vztah má Blanka s Patrikem v podání Jiřího Hány?

Související články

Další články