Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Zdrcující rozhodnutí Karla Gotta: Léčbu leukemie těsně před smrtí schválně ukončil

+ Dalších 12 fotografií
Smrt Mistra
Zpráva o tom, že Karel Gott (†80) odešel do hudebního nebe, všechny zasáhla. Ale Mistr to tak chtěl. Už se nechtěl dál trápit, a tak si sám vybral smrt. V posledních měsících bojoval s akutní leukemií, jejíž léčbu před nedávnem ukončil, aby mohl být doma s rodinou.

Karel Gott (†80) nehodlal zemřít v nemocnici, poslední chvíle svého života chtěl strávit v kruhu rodinném. Nejmilovanější český zpěvák odešel na věčný odpočinek ve spánku v noci na středu ve své vile na Bertramce.

Ani svoji smrt neponechal Mistr náhodě. S leukemií nejprve bojoval statečně jako lev, pravidelně docházel do Všeobecné fakultní nemocnice na pražském Karlově náměstí, kde mu měnili krev. Jenomže nakonec toho nechal!

Jak píše web blesk.cz, Gott podpůrnou léčbu, díky které byl naživu, záměrně ukončil. „Jsem rád, že mohu být v kruhu rodiny,“ řekl zmíněnému listu.

Zpěvák se tak stihl rozloučit s manželkou Ivanou Gottovou (43) a mladičkými dcerami Charlotte Ellou (13) a Nelly Sofií (11). Z jiných vztahů po něm zůstaly ještě nejstarší Dominika Gottová (46) a Lucie Kovaříková (32).

Mohlo by vás zajímat

Další články