Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zdrcující rána pro Týnuš Třešničkovou: Turci ji připravili o to, co tolik chtěla!

Zdroj: Instagram, YouTube
+ Dalších 25 fotografií
Špatné zprávy
Na konci září šla Týnuš Třešničková (22) se zámožným přítelem Viktorem do luxusní restaurace v Istanbulu. Dovolená v Turecku se jí stala osudnou. Při ohnivé show na baru došlo k ohromnému neštěstí. Slavnou youtuberku i jejího partnera zachvátily plameny. Týnuš leží už půldruhého měsíce v nemocnici s popáleninami na 35 procentech těla. Redakce eXtra.cz má exkluzivní informace o průběhu vyšetřování tragédie!

Zatímco její přítel už se mohl vrátit do Česka, Týnuš Třešničková už druhý měsíc leží v istanbulské nemocnici. Její stav se zlepšuje, ale nezdá se, že by návrat slavné youtuberky z Turecka byl na pořadu dne.

Tragédií z konce letošního září se zabývají turečtí policisté. Zatím však nic nebylo uzavřeno, protože se čeká, až se Týnuš zcela zotaví.

„Turečtí kriminalisté případ zranění dvou českých občanů stále vyšetřují. Předpoklad je takový, že by vyšetřování mohlo být uzavřeno do tří až čtyř měsíců,“ řekla eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

„V tu chvíli začnou dva soudy, jeden civilní a jeden trestní. Nedojde k tomu ale před ukončením léčby české občanky, jelikož do té doby nelze určit míru jejich zranění ani škodu, která jim kvůli této indispozici vznikla,“ vysvětlila Lagronová.

To je pro Týnuš rána pod pás. Jak jsme na eXtra.cz již dříve informovali, Třešničková a Viktor jednali s inkriminovanou restaurací o mimosoudním vyrovnání. Podle posledních poznatků z české ambasády v Turecku ale jednání zřejmě nedopadla tak, jak si dvojice představovala. V opačném případě by se totiž nemuselo plánovat soudní stání, které má proběhnout do tří až čtyř měsíců.

Související články

Další články