Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Zdrcující rána pro Selenu: Po Justinovi ji odkopla i nejlepší kámoška Demi Lovato! Známe důvod

+ Dalších 19 fotografií
Konec přátelství?
Demi Lovato (26) má za sebou nejtěžší období v životě. V létě se předávkovala drogami, mezi nimiž nechyběl kokain, a skončila v léčebně. Není to ani měsíc, co zpěvačku propustili. Je na ní znát, že odvykačku nesnáší úplně nejlépe. Začala kolem sebe kopat a nejvíc to schytala její nejlepší kamarádka Selena Gomez (26).

Znají se odmalička, jejich velké přátelství a zároveň kariéry odstartovaly seriálem Barney a jeho přátelé. Jenže teď jsou Demi Lovato a Selena Gomez na nože a nikdo neví, jestli tohle kamarádství ještě půjde zachránit.

Ani jedna ze slavných děvčat nemá jednoduchý život. Obě trávily poslední měsíce v léčebně. Demi tam skončila kvůli drogám, Selenu za brány ústavu dostaly silné deprese. Když už se zdálo, že jsou z nejhoršího venku, začala Demi pomstychtivě úřadovat.

Jako by nestačilo, že je Selena na dně kvůli expříteli Justinu Bieberovi (24). Lovato přilila olej do ohně a přestala svou nejlepší kamarádku sledovat na Instagramu.

„Vůbec nevíte, o co tady jde. Praví přátelé o vás prostě nemluví v rozhovorech, když jste zavření v léčebně,“ vysvětlila Demi důvod svého nečekaného kroku. Je pravdou, že Selena se o drogové závislosti Demi jednou rozpovídala, ale nešlo o nic, co by jí mohlo ublížit.

Ze svého Instagramu vykopla i Nicka Jonase (26) a raperku Iggy Azaleu (28). Jaké důvody měla ke zbavení se této dvojky, zůstává ve hvězdách.

Mohlo by vás zajímat

Další články