Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zdrcující přiznání Jeffa Bridgese: Mám rakovinu, řekla hvězda filmů Big Lebowski a Iron Man

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
diagnóza
Herec Jeff Bridges, nejvíce známý z legendárního filmu Big Lebowski, se svým fanouškům svěřil s nemilou novinkou. Lékaři mu diagnostikovali lymfom, tedy zhoubný nádor mízních uzlin a lymfatické tkáně. Oznámil, že právě začíná léčbu a že o jejím postupu bude informovat.

Jeffu Bridgesovi lékaři diagnostikovali lymfom. Informaci na svých sociálních sítích sdělil fanouškům sám herec. Představitel postavy jménem Jeff Dude Lebowski z kultovního filmu Big Lebowski k nemoci přistupuje statečně.

O svém zdravotním stavu informoval Bridges tak, že je jasné, jak moc je odhodlaný s lymfomem bojovat. „Byl mi diagnostikován lymfom. Ačkoliv jde o závažnou nemoc, cítím se šťastně za to, že mám skvělý tým lékařů a prognóza je dobrá. Začínám léčbu a budu vás postupně informovat,“ napsal herec na Twitter.

Pár hodin po zveřejnění své diagnózy Jeff Bridges poděkoval svým kolegům i fanouškům za lásku a podporu. Větší pozornosti na sociální síti pak využil i k tomu, aby svým příznivcům připomenul důležitost prezidentských voleb a požádal je, aby šli volit.

Jeff Bridges nepolevuje

Ačkoliv je Bridges nemocný a zahajuje léčbu, ve své práci nehodlá polevit. Aktuálně natáčí seriál The Old Man, jehož natáčení bylo v uplynulých měsících pozastaveno kvůli pandemii koronaviru a později obnoveno.

Související články

Další články