Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zdrcený vdovec po smrti Denisy z MasterChefa: Zůstali sami s dcerkou, dojemný vzkaz do nebe

Denisa Cziglová s manželem Romanem.
Zdroj: Se souhlasem Denisy Cziglové
+ Dalších 19 fotografií
vzkaz

Zpráva o úmrtí Denisy Cziglové šokovala veřejnost. Talentovaná kuchařka, která proslula zejména díky účasti v kulinářské soutěži MasterChef, prohrála svůj boj s rakovinou. Bylo jí jen 35 let. Zanechala po sobě manžela Romana a malou dcerku Izabelku. Zdrcený vdovec poslal své lásce vzkaz, který sdílel i na sociálních sítích. 

V úterý nás navždy opustila talentovaná kuchařka Denisa Cziglová, která prohrála svůj boj se zákeřnou chorobou. Rakovina se jí navrátila v plné síle a ona postupně ztrácela i schopnost komunikace. Zanechala po sobě malou dcerku a milujícího manžela, který zesnulé lásce poslal na sociálních sítích dojemný vzkaz.


"Sbohem, lásko. Nikdy na tebe nezapomenu," napsal Roman. "Život umí rozdávat, ale i brát. I když jsme to spolu neměli vždy lehké, tak jsme se z života snažili dostat vždy maximum, aspoň to je mi malou útěchou. Jsem vděčný za to, že jsem tě mohl mít za ženu a partnerku a vždy budeš v mém srdci. Sbohem, snad už je ti lépe," zní jeho bolestná slova.

Doporučené video: Poslední rozhovor s Denisou Cziglovou.


V únoru byla dvojice na poslední společné dovolené

Dvojice si byla vědoma toho, co přijde, a každého dne si užívali naplno. Společně před Denisiným odchodem si užili i poslední dovolenou, kdy alespoň na chvíli zapomněli na vyhlídky do budoucna. "Fotka z naší poslední dovolené, kterou jsme si moc užili. Pořád si říkám, neodkládej zážitky na zítra, protože zítřek nemusí přijít," napsal v únoru Roman na svůj Instagram.


Pro oba byly poslední měsíce nesmírně těžké, ale nevzdávali se a žili přítomným okamžikem. "Je to těžká cesta, na které se snažíme zůstat silní a pozitivní, i když čelíme nejistotám. Vážíme si každé zprávy podpory a každého gesta přátelství. Přátelství je jedna z nejdůležitějších věcí v životě člověka a my jsme za všechny naše přátele moc vděčni," uvedl Roman.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy