Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zdrcený Paroubek přiznal: Petra mi dala KOPAČKY V DOPISE. Bojí se mého tajemství…

Petra Paroubková odešla od svého manžela.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) je v poslední fázi. Petra neunesla, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou, a svému sexy mozečkovi dala kopačky. Redakce TN.cz získala přímo od Jiřího Paroubka korespondenci obou manželů.

Manželství Paroubkových se zřejmě chýlí ke konci. Paroubek dostal od svojí krásné ženy kopačky, protože prý neunesla, že se pořád častěji stýkal se svojí bývalou ženou Zuzanou. Manželé se odmítají ke svému vztahu vyjadřovat, sám Paroubek ale poskytl redakci TN.cz jejich korespondenci.

„Moje žena trpí již několik měsíců těžkými depresemi a používá k jejich tlumení silné léky. To je podle mého názoru příčinou problémů z posledních týdnů, které vyplynuly z jejího chování. Já samozřejmě udělám vše pro to, abych udržel vztah a manželství,“ reagoval na celou situaci Jiří Paroubek, který myslí i na svoji malou dcerku. „Petra ze všeho nejvíce potřebuje milující zázemí a pochopení. A stejně tak naše dcera Margarita. Jsem připraven pro ně udělat všechno,“ dodal.

Jiří Paroubek zveřejnil korespondenci, kterou si vyměnili se svojí ženou. „Jirko, nemohla jsem jinak. Taky jsem už nemohla dál. Poslední týdny jsem měla strach z tvých reakcí. Tlačil jsi na mě a psychicky mě vydíral. Nejspíš ti to nedocházelo. Žila jsem v neustálém strachu, s čím přijdeš,“ psala v dopise, který má k dispozici TN.cz, Petra Paroubková.

„Měl jsem za to, že naše spíše údajné problémy, které byly především tvými problémy, dokážeme společně řešit. Ještě minulé úterý (7. února) jsme se s doktorem Uzlem sešli na mediaci a on se tě kromě jiného krásně zeptal: "Dává ti Jirka dost peněz?“ „No ano, dává.“ „Bije tě Jirka?“ „Ne, samozřejmě, že ne.“ „Chlastá Jirka?“ „No to vůbec ne“," píše Paroubek v dopise. Celé znění obou dopisů si můžete přečíst na portálu TN.cz nebo ZDE.

Související články

Další články