Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zdrcený muž pohřbil manželku: Ta se za pár dní objevila živá v obýváku

Zdrcený muž pohřbil manželku: Ta se za pár dní objevila živá v obýváku
Zdroj: Profimedia
záměna

Smutnou zprávu o úmrtí milované manželky si vyslechl Ind Gaddayya. Žena mu prý zemřela na covid-19. Zmrtvýchvstání ale nakonec v tomto případě nebyl zázrak, ale stalo se skutečností. Jen pár dní po pohřbu se totiž živá a zdravá žena objevila doma. Nebyl to ovšem zázrak mezi nebem a zemí, lékaři jen popletli v nemocnici dokumenty.

Rodině z indické Christianpe bylo sděleno, že je navždy opustila manželka, maminka a babička Muktyala Girijamma, která zemřela na koronavirus.

Její stav se během domácí léčby zhoršil, proto nastoupila do nemocnice, kam ji přišel navštívit její manžel, avšak svou ženu nemohl najít. Nejdřív mu lékaři oznámili, že pravděpodobně leží na jiném oddělení, pak mu řekli, že jeho žena bohužel nemoci covid-19 podlehla. Tělo údajně mrtvé Muktyaly lékaři rodině nedoporučovali si prohlédnout právě kvůli možné nákaze.

V márnici jsme si vyzvedli tělo jiné ženy

Sedmdesátileté ženě uspořádala zdrcená rodina pohřeb a pomalu se smiřovala s jejím odchoderm. Pár dnů po pohřbu se ale stalo něco naprosto nečekaného. Žena přišla živá a zdravá do svého domu. O svém pohřbu vůbec nic netušila a byla podrážděná, že ji její příbuzní nevyzvedli z nemocnice a musela jít větší část cesty po svých.

"V márnici jsme si vyzvedli tělo jiné ženy," vysvětlil pro Daily Star synovec Nagu. "Protože jsme tělo nemohli vidět a ověřit podobu, bylo zabalené v igelitu, vzali jsme si ho domů a uspořádali poslední rozloučení. Ale nyní nevíme, koho jsme vlastně pohřbili," dodal Nagu.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy