Těsně po Vánocích, kdy má být rodina spolu a užívat si jeden druhého, zažil Leoš Mareš (39) jednu z nejtěžších chvil svého života. Tatínek mu umřel skoro v náručí. Proto se rozhodl odjet co nejdál, aby alespoň na chvíli zapomněl na prodělaná muka.

A to by nebyl bohatý moderátor, kdyby zvolil levnou destinaci. Odletěl i se svou láskou Monikou Koblížkovou (34) směr Maledivy, kam tak rádi létají zazobaní lidé. Samozřejmě nemohli ale letět mezi „obyčejnými“ lidmi, ale první třída byla pro ně jasnou volbou.

„Chovali se zamilovaně, ale na Leošovi bylo vidět, že je unavený a dost smutný. Seděli v první třídě, ale nechovali se nějak povýšeně. Dali si sklenku a brzo usnuli. Přece jen musel být ze všeho unavený,“ prozradila eXtra.cz své dojmy z letu žena, která letěla společně s párem také na Maledivy.

Na jak dlouho se Leoš vypařil z Čech, není známo, sám se kupodivu ani na svém Instagramu nezmínil, že někam letí, jak má ve zvyku. Asi prostě potřebuje klid, aby se srovnal s tak obrovskou ztrátou. Snad mu moře a bezmezná Moničina láska v tom brzy pomohou…