Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zdrcený Láďa Křížek o smrti Radima Pařízka z Citronu: Ještě v neděli jsem s ním mluvil...

Zdroj: Profimedia.cz
Ladislav Křížek (57) a Radim Pařízek (†67) byli životní kamarádi a kolegové z kapely Citron, starší z nich ale bohužel v úterý podlehl komplikacím po operaci. Jak pro eXtra.cz zpěvák reagoval na nečekaný odchod přítele bubeníka?

Ladislav Křížek je zdrcený

„Je moc brzo. Ještě mi nedošlo, že Radim odešel. Vůbec nevím, co bych teď byl schopný říct,“ pronesl zdrceně Ladislav Křížek

„Naše kontakty byly strašně blízké. Ještě v neděli jsem s ním mluvil,“ řekl eXtra.cz s tím, že podrobnosti jejich poslední rozmluvy před smrtí velkého kamaráda si zatím nechá pro sebe.

„Jediné, co mohu říct je, že tomu nemůžu uvěřit. Je to pro mě něco nepředstavitelného. Znali jsme se strašně dlouho,“ dodal šokovaný zpěvák, kterého smrt parťáka nikdy nepřebolí.

Radim Pařízek zemřel kvůli pooperačním komplikacím

O úmrtí informovala kapela Citron.

„S těžkým srdcem a slzami v očích jsme dnes (ve středu 3. března – pozn. red.) přijali zprávu, že Radim Pařízek zemřel. Stalo se tak dne 2. 3. 2021 v 18:45. Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. Upřímnou soustrast rodině a všem jeho blízkým. Radime, za celý CITRON ti děkujeme! Navždy budeš s námi,“ napsali členové kapely na oficiální facebookové stránky kapely.

Pařízek v ní působil od roku 1979, Křížek do Citronu přestoupil v roce 1987 z Vitacitu. Tehdy začal mít band velký úspěch, začal vítězit hitparádách, často se objevoval v televizích a získal i Zlatého slavíka

Křížek Citron opustil pro neshody v roce 1989, v roce 2015 se ale zase vrátil a s kapelou absolvoval řadu turné. Loni také s Pařízkem připravovali novou desku.

Radim Pařízek byl i podnikatel, vlastnil multiplex digitálního vysílání, založil rádio Nový čas a televize Relax nebo Rebel.

Související články

Další články