Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Zdrcený Kyklop z Maxim Turbulenc. Je mi Daniela líto, říká. Kudlu do zad mu ale nikdy nezapomněl

Daniel Vali se s Kyklopem nikdy neusmířil.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 15 fotografií
reakce

Česko zasáhla smutná zpráva o úmrtí zpěváka z uskupení Maxim Turbulenc. Daniel Vali navždy odešel do hudebního nebe v pouhých 53 letech. Oblíbený hudebník vystupoval řadu let i s Pavlem Vohnoutem alias Kyklopem, a to do té doby, než ho Daniel z kapely nekompromisně vyhodil. Pavel v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že do smrti Valiho se usmířit nestihli a pravděpodobně by to ani nešlo. Staré křivdy nebyly stále zapomenuty. 

Ve věku pouhých 53 let navždy odešel zpěvák kapely Maxim Turbulenc Daniel Vali. Ačkoli nic nenasvědčovalo tomu, že by měl hudebník zdravotní komplikace, zradilo ho srdce, jak informoval portál CNN Prima News. Tato smutná zpráva zasáhla i Pavla Vohnouta alias Kyklopa, který rovněž působil v Maxim Turbulenc, posléze se ale jejich cesty rozdělily. Jak řekl v rozhovoru pro eXtra.cz, usmířit se nestihli, ovšem pravděpodobně by to ani nešlo.


Dvojice se navíc řadu let ani neviděla. "Asi osm let jsme se nestýkali, hodně se toho mezi námi pokazilo. Nestihli jsme se usmířit, ale k tomu by upřímně ani nemohlo dojít, byla tam mezi námi velká nevole. Ale už je to dávno za mnou, žiju svůj život se svou kapelou a co bylo, to neřeším," přiznává upřímně.

O úmrtí kolegy se Kyklop dozvěděl mezi prvními

Přesto Pavla smrt bývalého kolegy velmi zasáhla. "Věděl jsem to mezi prvními, byli jsme skoro sousedé. Hned jsem se šel do toho podniku podívat, protože jsem tomu nemohl uvěřit. Jsem z toho neustále v šoku," neskrýval Vohnout svůj smutek. Navzdory tomu, že vztahy mezi nimi nebyly zrovna idylické, zpráva o jeho úmrtí ho šokovala a přišla jako blesk z čistého nebe.


Vali podle Kyklopových slov šel smrti naproti, a to svým bouřlivým životním stylem. "Ale je mi ho skutečně líto. Každého života je škoda a jeho taky. Měl jsem toho kluka rád, zažili jsme spolu spoustu krásných neskutečných věcí. Myslel jsem, že já půjdu první, ne že on mě předběhne. Ale upřímně, šel tomu svým životním stylem dost naproti. Něco o tom vím, taky mě to málem sestřelilo. Dej mu pánbůh lehké nebe," říká Vohnout.

Daniel v minulosti Kyklopa vyhodil

Kapelu Maxim Turbulenc založil právě Pavel Vohnout alias Kyklop společně s Petrem Panochou. k nimž se přidal Vali. Z původní trojice nakonec zbyl jen poslední jmenovaný, který své dva zbylé kolegy vyhodil. "Dan si tajně zaregistroval značku Maxim Turbulenc na sebe a s tím se nedá hnout. Nevěděli jsme o tom, že tato situace nastala," řekl Pavel v rozhovoru pro deník Týden.


Společně s Petrem si pak založil vlastní uskupení, které pojmenovali Maxíci. "Ono stejně nezáleží na jménu, ale na tom, jak člověk pracuje, co vytváří za hodnoty a jestli to vůbec myslí vážně. A zda se jedná o lásku k muzice, nebo jestli je to jen o penězích," uvedl před lety.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy