Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zdrcený Jiří Paroubek promluvil pro eXtra.cz: Pořád doufám, že se mi Petra vrátí domů!

Jiří Paroubek není v psychické pohodě.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Petra Paroubková není v psychické pohodě. A dobře na tom není ani Jiří Paroubek. Ten pořád čeká, že se mu manželka vrátí domů. Jenže se zdá, že tohle manželství je definitivně u konce.

Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) je v poslední fázi. Petra neunesla, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou a že má tajemství z minulosti. O čem to mluvila? O financování ČSSD? Nebo o tzv. Kubiceho zprávě? Je toho jistě hodně, ale co měla Petra na mysli konkrétně? Zkoušeli jsme jí volat, ale telefon má vypnutý.

Jiří Paroubek byl sdílnější. Na tom, co sdělil webu TN.cz, by prý nic neměnil. „Jen tam doplňte "možný“ odchod," prosil redakci eXtra.cz kdysi mocný muž a po telefonu šlo poznat, že se mu chvěje hlas a sotva zadržuje slzy.

„Moje žena trpí již několik měsíců těžkými depresemi a používá k jejich tlumení silné léky. To je podle mého názoru příčinou problémů z posledních týdnů, které vyplynuly z jejího chování. Já samozřejmě udělám vše pro to, abych udržel vztah a manželství,“ uvedl již dříve Paroubek.

O rozchodu známého páru informoval deník Blesk s tím, že Petře Paroubkové mohlo vadit, že se Jiří v poslední době znovu intenzivně stýká se svou exmanželkou Zuzanou. Jenže nyní se zdá, že jde o mnohem hlubší spory.

Související články

Další články