Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zdrcený Jiří Krampol promluvil pro eXtra.cz. Hospitalizace manželky na psychiatrii ho zlomila

Jiří Krampol je nyní bez manželky…
+ Další 3 fotografie
Je na dně! Manželku Jiřího Krampola Hanu před necelými 14 dny hospitalizovali na psychiatrii na Karlově náměstí v Praze. Její zdravotní komplikace vznikly po konzumaci koktejlu alkoholu a prášků. Sám herec je na totálním dně - alespoň to přiznal webu eXtra.cz.

O hospitalizaci paní Hany informoval Blesk. Je to vážné? Sám Jiří Krampol neví, co přesně lékaři jeho manželce diagnostikovali.

„Vůbec nevím, má nějaké léky, nevím, jestli to zabere,“ těžko se mu mluvilo a bylo na něm znát, že má za sebou několik probdělých nocí. Nečekal, že jeho milovaná žena skončí na psychiatrii.

„Jsem zlomený. Tohle trvá už pět let. Od té doby, co se jí udělala ta zranění, kdy si zlomila kotník,“ svěřil nám herec, jehož si lidé zamilovali zejména jako moderátora pořadu Nikdo není dokonalý.

„Věřím, že se to zlepší,“ dodal s malou nadějí v hlase, že jeho manželka se domů vrátí v pořádku. Na zdravotním stavu Krampolové se nejspíše podepsalo i to, že se museli nedávno odstěhovat z Pařížské ulice, kde dlouhá léta bydleli. Kvůli zvýšení nájemného si ale dále nemohli manželé dovolit bydlet v luxusní čtvrti centra Prahy.

Mohlo by vás zajímat

Další články