Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zdrcený Jarek Nohavica nebyl schopen slova. Lucie Bílá na pohřeb Věře Špinarové nedorazila...

+ Dalších 25 fotografií
Byl to pohřeb, jaký Ostrava ještě nezažila. A byl to pohřeb, kde se ukázalo, že Věru Špinarovou milovali hlavně obyčejní lidé. Přišlo se s ní rozloučit snad 5 000 fanoušků. Dorazil také zdrcený Jarek Nohavica. Mlčky položil květinu a zase odešel. Lucie Bílá a další hvězdy české popové scény nedorazily.

Nekonečně dlouhá fronta před smuteční síní, desítky dojatých motorkářů a napjatá atmosféra v nejbližší rodině Tak vypadal pohřeb legendární zpěvačky Věry Špinarové, které v 65 letech selhalo srdce.

Znovu se ukázalo, že Věru Špinarovou milovali obyčejní lidé. Sešlo se jich snad 5 tisíc. Mezi nimi také stovky motorkářů, kteří milovali její velký hit Kouzlo bílejch čar.

"Špinarka vždycky patřila k Ostravě. A my jako Ostraváci patříme k ní. Bude nám chybět. My na ni nikdy nezapomeneme. Byla to fajn baba," řekl reportérům eXtra.cz tichým hlasem motorkář Láďa.

Na pohřeb došel také Jarek Nohavica. Přišel mlčky, položil květinu a zase odešel. Omluvil se, že na rozhovor opravdu nemá náladu ani síly.

Na poslední rozloučení došli také Lešek Semelka, Heidi Janků a Marie Rottrová.

Mnohé fanoušky zaskočilo, že do Ostravy nedorazily známé kolegyně z pěvecké branže. Příchod Lucie Bílé se tak nějak čekal. Jenže ukázalo se, že Ostrava je pro mnohé dámy z Prahy opravdu hodně daleko...

Související články

Další články