Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zdrcený Hruška i Decastelo v slzách: Chlapeček (†5) zemřel pod koly vláčku jen kousek od nich!

Eva Decastelo a Láďa Hruška neudrželi emoce.
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Na Prima festu, který se odehrál nedaleko Žďáru nad Sázavou v areálu Šikland, zemřel včera pod koly dětského vláčku malý chlapec (†5). Kriminalisté zatím zjistili, že řetízek, který měl kolem pasu, mu nejspíše odepnula jeho matka, která si v mezičase myslela, že jízda končí. Chlapeček vystoupil a vláček se rozjel. Nešťastný incident musela oznámit širokému publiku Eva Decastelo (39), která celou akci moderovala. Na Facebooku zase situaci popsal Láďa Hruška (40). Co vzkázal rodině?

Strašlivé neštěstí se stalo na Prima festu, který se odehrával v areálu Šikland. Včera v odpoledních hodinách tam zemřel pětiletý chlapec. Nyní už se ví, jak se celý incident odehrál.

„Z informací, které mám, vláček zastavil na křižovatce a dával přednost dalším vozům. V tom okamžiku se maminka rozhodla, že s dětmi předčasně vystoupí. Odháčkovala bezpečnostní řetízek a pustila dítě ven. V té chvíli se vláček rozjel. Řidič to nemohl vidět,“ uvedl dle iDnes.cz majitel areálu Libor Šikl.

Strašlivou zprávu musela divákům oznámit Eva Decastelo (39), která akci moderovala. Lidé si nejdříve mysleli, že se jedná o doprovodný program, ale Eva vše musela uvést na pravou míru.

„Jsou to obrovské emoce, je to obrovská tragédie. Tři a půl hodiny se podepisuju na Prima festivalu a jedním okem vidím vzlétat záchranářský vrtulník. Hezká show pro děti,“ myslel si Láďa Hruška (40), který celou situaci popsal na sociální síti.

„O dvě hodiny později oznamuje Eva Decastelo se slzami v očích, že boj záchranářů o život malého chlapečka, kterou nešťastnou náhodou přejel výletní vláček, byl nekonečný, leč marný. Upřímnou radost střídá krutý smutek. Brečím a rodině přeju z celého srdce tu nejupřímnější soustrast. Takovou, která se nedá ani popsat a ani zažít, dokud se vás netýká. Buďte na sebe opatrní,“ zakončil svůj výlev Láďa.

Není divu, že Decastelo i Hruška jsou zničení, když chlapec zemřel de facto jen kousek od nich, tedy ve stejném areálu. Jak řekl Hruška, tu soustrast nelze pochopit, dokud se vás to netýká. Tíživá atmosféra se dotkla i ostatních vystupujících jako Lucie Bílé (52), Dády Patrasové, kapely SlzaOlympic.

Mohlo by vás zajímat

Další články