Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Zdrcená Věra Martinová: Covid jí zabil mámu, tátu a další 3 členy rodiny, poslala ostrý vzkaz

Zdrcená Věra Martinová: Covid jí zabil mámu, tátu a další 3 členy rodiny, poslala ostrý vzkaz
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
koronavirus
Zpěvačka Věra Martinová (60) truchlí nad ztrátou pěti členů své rodiny. Utrpení, které Martinová zažívá, snad není ani popsatelné. Covid jí vzal maminku i tatínka a k tomu sestřenici, bratrance a tetu.. Zpěvačka poslala lidem srdcervoucí vzkaz, ve kterém je vyzývá, aby ještě vydrželi. A také jednu ostřejší větu věnovala exprezidentu Václavu Klausovi (79).

"Nechápu mnohá opatření a postupy vlády a nesouhlasím s nimi, stejně jako mnozí z vás. Ale moc vás prosím, vydržte ještě dál ten "celibát". Zúčtování nechte k volbám a svůj nesouhlas vyjádřete tím, že k nim všichni poctivě přijdete. Noste roušky a buďte tím zodpovědní především ke svým blízkým. Vím, o čem mluvím," začala svůj příspěvek na sociálních sítích Věra Martinová.

Zpěvačka pak dále popsala, že spolu se sestrou přišly nejen o značnou část rodiny, kdy covidu podlehl bratranec, sestřenice i tetička. Přišly hlavně o milované rodiče. "Věřte, že je to strašná nálož. Maminku i tatínka jsme naposledy viděly na covidové jednotce v nemocnici v Náchodě," posteskla si hudebnice.

Následně poděkovala náchodským lékařům a sestřičkám za to, jakou péči a empatii rodině poskytli. Stejný názor už ale neměla na zdravotníky v nemocnici v Rychnově nad Kněžnou, kde byli "chladní jako kámen" a tatínek jim prý zrovna u nich onemocněl. O ničem zpěvačku nemocnice neinformovala, ani o převozu do jiné nemocnice..

Poslala také ostrý vzkaz exprezidentu Václavu Klausovi. "A ještě touto cestou prosím taky Vás, pane Václave Klausi. Mají-li být Vaše poslední výstupy součástí vaší prezidentské kampaně, jděte jinou cestou. A hlavně jinam," napsala v závěru.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy