Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zdrcená sestra zesnulého Aleše Kubáta (†30): Popsala poslední minuty jeho života!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 16 fotografií
tragédie
Říká se, že smrt obchází lidi nejčastěji kolem Vánoc. Na druhý svátek vánoční, 26. prosince, zemřel herec Aleš Kubát. Bylo mu přitom jen třicet let. Jeho sestra nyní učinila za dost všem spekulacím a o hercově smrti otevřeně promluvila pro server blesk.cz.

Aleš Kubát zemřel nečekaně. Jeho rodina smrt potvrdila na sociální síti a sestra zesnulého herce, Kateřina Kubátová, se nyní rozhodla promluvit o jeho posledních chvilkách.

Kateřina svého bratra popsala jako milujícího člověka se zlatým srdcem. "Předem chci poděkovat za všechny projevy účasti. Jak všichni vědí, byl skvělej a dobrosrdečnej," vzkázala přes blesk.cz poděkování těm, kteří rodině projevili soustrast.

Podle jejího prohlášení bylo téměř vše v naprostém pořádku. "Aleše pobolívalo břicho, jenže myslel si, že to je jen žlučník nebo že něco špatného snědl," říká zdrcená sestra. Na Boží hod ráno měl ale herec bolestivé místo i ztvrdlé. Proto s ním rodina odjela do nemocnice, kde mu bylo po vyšetření sděleno, že má metastáze a velký nádor na ledvinách. V tu chvíli začali plánovat léčení v Praze. To ale bylo zbytečné, Alešovi zbývalo pouhých pár hodin života.

Poslední momenty Aleše Kubáta byly pro jeho rodinu zničující. "Večer jsme v objetí usnuli a v noci, když šel na záchod, omdlel. Ve dveřích. Slyšeli jsme to a hned byli u něj. Ještě žil, koukal na nás, ale když přijela záchranka a mamka ho pustila, tak zemřel… Nádor mu praskl a nastala otrava organismu. Všechno se to stalo v jeden den," popsala strašlivé chvíle Kateřina.

Kateřina vypověděla, že před pěti lety byl její bratr na operaci, při níž mu byl z těla odebrán malý nádor. Na kontroly k lékaři pak herec skutečně nechodil, myslel si totiž, že je zdráv.

Alešova rodina se teď drží jen stěží. "My byli jen já a on, sourozenci, byli jsme pro sebe všechno. Držím se na antidepresivech. Každý den jsme si všichni volali a psali. Byli jsme strašně na sebe navázaní. Máma je na tom špatně, stejně jako tátu je to úplně zlomilo. Byl jejich nejlepší kamarád, jejich Alešek. Naši teď chtějí žít už jen kvůli mně," dodala Kateřina.

Související články

Další články