Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zdrcená Selena Gomez o tajné svatbě Justina Biebera: Jen ať ho ta mrcha zničí!

Zdroj: twitter
+ Dalších 83 fotografií
Justin Bieber se nechal láskou omámit natolik, že dal všanc svůj miliardový majetek. Vzal si modelku Hailey Baldwin, aniž by podepsali předmanželskou smlouvu. Jeho nerozvážné kroky trápí nejen jeho okolí, ale také jeho expartnerku Selenu, která nedokáže rozdýchat rychlý spád jeho vztahu s Hailey!

Tohle nikdo nečekal! Justin Bieber se nejen nečekaně oženil, ale také nedomyslel, co bude s jeho majetkem. Nemá totiž s Hailey Baldwin uzavřenou předmanželskou smlouvu a ve hře je tak majetek v hodnotě více než 250 milionů dolarů!

Celá tahle situace nepříjemně překvapila i samotnou Selenu Gomez (26), která nečekala, že vztah Justina a Hailey bude mít vůbec nějakou budoucnost. Nejednou se dokonce nechala slyšet, že Hailey nemá v lásce a vyhublá blondýna jí leží v žaludku!

„Selena byla velmi šokovaná poté, co zjistila, že se Justin s Hailey zasnoubili. Že proběhla svatba ji ale zaskočilo mnohem víc! Justin dělá celý život nešťastná rozhodnutí, a tak jim přeje, aby si manželství užili. Selena se teď zaměřuje zcela na sebe a Justin už je minulostí, která nemá v jejím životě místo,“ prozradil zpěvaččin blízký přítel pro Elle.com.

Související články

Další články