Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zdrcená přítelkyně zesnulého Buchtely (†20): Poslední rozloučení s hokejistou proběhne ve čtvrtek

Zdrcená přítelkyně zesnulého Buchtely (†20): Poslední rozloučení s hokejistou proběhne ve čtvrtek
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Poslední rozloučení
Hokejista a mládežnický reprezentant Ondřej Buchtela marně bojoval se vzácnou nemocí. Té podlehl v pátek 24. července a do poslední chvíle mu byla oporou jeho přítelkyně Anička, která se o něj neustále starala. Ta teď oznámila i datum posledního rozloučení s talentovaným obráncem.

"Poslední rozloučení s milovaným Ondrou proběhne ve čtvrtek 30. července 2020 ve 12 hodin v Obřadní síni Bystřany," napsala u fotky Ondřeje Buchtely na jeho instagramovém účtu přítelkyně Anička. Právě ta mu byla v posledních měsících obrovskou podporou. Do poslední chvíle věřila, že se stane zázrak a Ondra se dostane z nejhoršího.

Nestalo se, Buchtela svůj boj se vzácným nádorem na srdci prohrál. Už předem oba partneři věděli, že šance jsou malé. V Česku totiž není žádný odborník, který by se léčbou zabýval. Proto se upnuli k naději, že jim pomůže někdo ze zahraničí. Na to ale potřebovali peníze, které se jim nakonec podařilo vybrat i díky hokejovým hvězdám, jako jsou Jakub Voráček nebo David Krejčí. Nikdy ale neměli šanci vybraných 3,7 milionu použít.

Osud tak připravil o partnera přítelkyni Aničku, která má sedmiletého syna. Toho vychovávala společně s Buchtelou, který vzal chlapečka za svého. Oba na něj teď myslí. "Jsi ten nejlepší. Táta, přítel, kamarád, partner," napsala Anička k fotce, na které se synkem klečí před Buchtelovým pietním místem.

Poslední sbohem pak svému milovanému Ondrovi dá právě ve čtvrtek v pravé poledne.

Související články

Další články