Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zdrcená Meghan Markle si svatbu neužije: Prozradila, jak se to má s tatínkem…

Meghan v slzách, tatínek je stále v nemocnici!
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 24 fotografií
Meghan Markle (36) by měla prožívat nejšťastnější okamžiky života. Vždyť si pozítří bere za manžela prince Harryho (33) a stane se členkou britské královské rodiny. Jenže je těžké se radovat, když její tatínek Thomas Markle (73) dostal infarkt a po náročné operaci srdce leží v nemocnici!

Chtěl trhnout balík na fotkách předem domluvených s bulvárem, ale trapný plán na Thomase Marklea nakonec praskl. Tatínek Meghan Markle to neustál a v pondělí ho vezla rychlá s infarktem do nemocnice.

Lékaři mu včera museli operovat srdce, což znamená, že bude několik dní připoután na nemocniční lůžko. Meghan, která si v sobotu na hradě Windsor bere prince Harryho, by se měla v těchto dnech radovat. Místo toho se jen těžko brání pláči. Milovaného tátu na svatbě mít nebude!

„Naneštěstí se můj táta naší svatby nezúčastní. Vždycky mi na něm záleželo, takže doufám, že bude mít dostatek prostoru, aby se dal do pořádku,“ řekla Markle britskému portálu DailyMail.co.uk. „Díky moc všem, kteří mi poslali hezké, povzbudivé vzkazy,“ dodala.

Celý čtvrtek tráví Meghan s Harrym už v areálu hradu Windsor, kde si v sobotu řeknou své ano. Královská svatba je velká věc a i když proběhne v komornějším duchu než ta prince Williama (36) a vévodkyně Kate (36), není radno nic podcenit.

Přejeme Meghan, aby si svůj velký den zvládla i tak užít a tatínkovi brzké uzdravení!

Související články

Další články