Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Zdrcená matka zveřejnila šokující fotky své umírající dcery. Zabila ji špatná diagnóza lékařů!

Zdrcená matka zveřejnila šokující fotky své umírající dcery. Zabila ji špatná diagnóza lékařů!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie
Mladá Britka trpěla vážnou nemocí. Lékaři její stav ale vyhodnotili jakou pouhý důsledek poruchy příjmu potravy a řádně ji neléčili. Matka nyní publikovala fotografie těsně před její smrtí.

Další případ pochybení ze strany doktorů řeší tentokrát v britském Peterboroughu. Před dvěma lety zde měla kvůli chybně stanovené diagnóze zemřít třiadvacetiletá Kayleigh Compton. Matka Angela nyní ukázala veřejnosti fotografie umírající dcery jako důkaz fatálního selhání lékařů

Compton byla do nemocnice přijata poté, co za osm měsíců ztratila více jak třicet kilogramů své váhy a trpěla zvracením takřka po každém jídle Nemocniční personál však v sérii testů neodhalil její podvyživení a nezajistil jí tudíž náležitou léčbu

Nevolnost a úbytek váhy byly podle něj důsledek poruchy příjmu potravy, jejíž přítomnost však žena odmítala a následně také nepřijala nabízenou infuzi. Po měsíci se však dostala do nemocnice znovu a její stav byl už velmi vážný Po šesti dnech umělého spánku Kayleigh zemřela. Jako skutečná příčina jejího stavu byla pitvou určena steatóza jater.

"Kdyby lékaři správně vyhodnotili její stav, pak by byla sledovaná, lépe živená a oni tak mohli zjistit, co jí skutečně je. Nestačí mi jenom dopis s omluvou, chci, aby se veřejně ospravedlnili za všechno, čím si musela projít," sdělila zdrcená matka.

Na zveřejněné fotky její umírající dcery se podívejte ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy