Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zdrcená matka zavražděné Martiny: Nechám si na sobě její krev! Na pitevně ji čekal strašný pohled…

Zdrcená matka promluvila.
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Slovenský novinář Ján Kuciak byl nalezen mrtev spolu se svou přítelkyní Martinou Kušnírovou v jejich společném domě 25. února kolem desáté hodiny večerní. Ján Kuciak se poslední rok své práce věnoval především psaní článků, které měly leccos vypovídat o mafii. To je skoro jistě důvodem jeho smrti. V současné době probíhá policejní vyšetřování. Z dvojnásobné vraždy je v šoku celé Slovensko. Ve středu byla vydána těla dvou mrtvých lidí rodině a zdrcená matka popsala pohled na svoji milovanou dceru.

Nikdo si neumí ani představit, co v současné době prožívá rodina zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Maminka Martiny promluvila pro slovenský portál pluska.sk a popsala, jak se cítí.

„Nikdy nikomu neublížila, měla skvělou povahu. Pokaždé, když mohla, tak pomáhala,“ vypráví matka Martiny Zlatica. Ve středu byla konečně zdrceným rodinám vydána těla jak mrtvé Martiny, tak Jána.

Maminka nevěděla, jak pohled na mrtvou dceru unese. „Nevím, jak to přežiji, ale jdu tam. Vůbec si neumíte představit, co prožívá matka. Stále tomu nemohu uvěřit. Je to jako film,“ přiznává s tím, že jí doopravdy dojde, co se stalo, až nejspíše po měsíci, kdy konečně pochopí, že už jí milovaná dcera nikdy nezavolá a nepřijde domů.

Pohled na zavražděnou dceru byl opravdu smutný a matka se téměř zhroutila. „Hrozné. Ten pocit. Zničené dítě. Vrhla jsem se na ni, hladila jsem ji po tváři a po těle. I teď mám ještě ruce od krve. Řekli mi, abych se šla umýt, ale já to odmítla. Aspoň pár hodin budu mít na sobě její krev.“

Zničená matka dodala, že její dcera byla střelena do čela. Mladá Martina byla krásná žena, která se měla za chvíli vdávat. Pracovala jako archeoložka. Mladý lidský život, který vyhasl úplně zbytečně. Matka Martinu několikrát prosila, aby se vrátila domů. Ta však nechtěla nechat svého snoubence samotného a takhle to dopadlo.

Související články

Další články