Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zdrcená matka mrtvých dětí (†1, †4, †9): Plánuje pohřeb, ten ale brzdí jedna zásadní věc!

Matka zemřelých dětí se zhroutila.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Z tragického požáru, který v pondělí vzal životem třem dětem (†1, †4, †9), je na dně nejenom rodina, ale celé Znojemsko. Černá vlajka zavlála nad školou v sousední vesnici, kterou navštěvovala nejstarší dívka. A právě tam by chtěla zdrcená matka své zesnulé potomky pochovat. Pohřeb už plánuje, jenže ho brzdí jedna zásadní věc.

Celé Znojemsko je už od pondělí ponořeno v truchlivé atmosféře. Plameny vzaly život třem malým dětem (†1, †4, †9), které teď chce zlomená maminka, která smrtícímu požáru unikla, pochovat. Jenže zatím nemůže, protože kriminalisté nařídili soudní pitvu, a tak rodina ještě nemá těla.

„Volala mi matka dětí, že by rodina chtěla obřad právě u nás. Podrobnosti ale neznám, čekám, až přijdou,“ řekl starosta Jiří Lukeš serveru blesk.cz. V jeho obci leží škola, kterou navštěvovala nejstarší dívka ze zesnulých dětí. A matka tam pracuje v restauraci.

O datu pohřbu ale rozhodne policie. Ještě totiž musí proběhnout soudní pitva, která určí příčinu smrti tří dětí. Další podrobnosti k případu policie odmítla sdělit.

Tragédie se udála v rodinném domě v Oleksovicích, kde museli v pondělí zasahovat hasiči a záchranáři od brzkých ranních hodin. Nemilosrdné plameny vzbudily sousedy, kteří prý slyšeli dětský pláč. Při rozsáhlém požáru uhořely tři děti. Roční, čtyřleté a devítileté. Požár údajně začal v jejich pokoji, ve kterém se topilo přímotopem.

Související články

Další články