Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zdrcená manželka zesnulého herce z Ordinace: V pátek ještě hrála divadlo, v sobotu už její láska nežila!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
smrt petra olivy
Nejhorší chvíle života nyní prožívá herečka a dabérka Dagmar Čárová (60). V sobotu totiž musela přijmout fakt, že nečekaně zemřel její manžel Petr Oliva (†75).

Těžko říct, zda se tento dabingový mistr potýkal s nějakou vážnější chorobou dlouhodobě, zdá se ale, že jeho žena tak rychlý odchod nečekala. Vždyť ještě pár hodin před smrtí hrála dvě představení!

„Dagmar nám ani nenaznačila, že by to s Petrem bylo špatné. A ještě v pátek měla hned dvě představení za sebou. V sobotu dopoledne pak do divadla poslala před jedenáctou email, v němž vedení oznámila, že její muž ráno zemřel.

Je to moc hodná ženská, je nám ji moc líto. A Petra taky, byl to galantní pán ze staré školy, který dával do hraní úplně všechno,“ prozradil eXtra.cz zdroj z Divadla Radka Brzobohatého, kde Oliva i jeho žena oba hráli.

Že šlo nejspíš o nečekanou fatální zdravotní příhodu, naznačují i slova dalšího kolegy. „V divadle jsme všichni věděli, že má nějaké zdravotní potíže. Ale vůbec se netušilo, až jak vážné. Působilo to skoro banálně. Říkal třeba, že se musí pořádně vyležet s chřipkou, že je nesmysl to v jeho věku přecházet. Jestli se mu dělo něco vážnějšího, vůbec si na to nestěžoval a ani jeho manželka Dagmar Čárová, která v divadle také hraje, nic neřekla,“ uvedl pro naši redakci další člověk z ansámblu.

SMRT LEGENDÁRNÍHO HERCE A DABÉRA PETRA OLIVY

Související články

Další články