Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zdrcená maminka Jakuba Zedníčka (†27) Dagmar (58): Smrt syna ji zcela vyřadila z provozu

Maminka Dagmar je po smrti syna naprosto vyčerpaná.
Zdroj: Hermínapress, Facebook.com
+ Dalších 22 fotografií
Maminka zesnulého Jakuba Zedníčka (†27) Dagmar (58) je naprosto na dně. Na dnešním pohřbu, který začal v Městském divadle Brno, odkud se smuteční hosté přesunuli do tamního krematoria, ji musel většinu času podpírat starší bratr Pavel Zedníček (68). Podle informací eXtra.cz je na tom paní Dagmar natolik zle, že bude několik týdnů v pracovní neschopnosti.

Ve čtvrtek se přišli přátelé, herečtí kolegové i rodina naposledy rozloučit s Jakubem Zedníčkem, jehož život tragicky vyhasl první den v roce. Hercova maminka Dagmar (58) se při ceremoniálu v divadle rozplakala tak moc, že musel smuteční řečník vyhlásit několikaminutovou přestávku.

Psychicky špatně je na tom i Jakubova sestra Adéla Zedníčková, která na pohřbu vypadala, že je na pokraji sil. Celé divadlo bylo v slzách, včetně hercovy dlouholeté partnerky Lenky Janíkové, jež svírala v náručí jejich devítiměsíční dcerku Mayu.

Zedníčkově mamince bude trvat hodně dlouho, než se se skonem milovaného syna vyrovná. Pohřbít své dítě je to nejhorší, co může jakákoliv matka zažít. Podle informací, které eXtra.cz získalo, nepůjde paní Dagmar přinejmenším měsíc do práce, aby se z tragické události vzpamatovala. Zedníčková je zaměstnána v brněnské manželské poradně.

Související články

Další články